Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Menjek ápolni a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek ápolni a barátnőmet vagy ne? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

A huszas éveink végén járunk, pár hónapja vagyunk együtt, de még nem élünk együtt. A barátnőmről kiderült hogy kovidos, most lett pozitív a tesztje. Megfázásos tünetek, elment a szaglása. Más esetben nem is gondolkodnék rajta hogy átmenjek hozzá és mellette legyek, viszont nekem 3 hét múlva lesz egy nagyon komoly vizsgám. A vizsga nem halasztható, már befizettem a vizsgadíjat is és ha sikerül előléptetést kapok a melóban.

Ezért vacillálok hogy mi legyen, átmenjek-e mert ha igen akkor tuti elkapom én is és ha csak egy hétre kidőlök nem fogok tudni átmenni a vizsgán.

Ti mit tennétek ilyen esetben?


2022. jan. 9. 07:37
A kérdező szavazást indított:
Átmennék és ápolnám a barátnőmet
Nem mennék át de online folyamat tartanánk a kapcsolatot
68 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
10%
Beoltottam volna magam és átmennék.
2022. jan. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%

Kérdésedben leírtad a választ!!!!

Fertőző beteghez minek mennél? Jobban tennéd ha megbeszélnéd vele hogy ez idő alatt inkább ne találkozzatok. Nyugodtan tudsz készülni az OKJ vizsgádra.

2022. jan. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Azon mit akarsz ápolni, elment a szaglása? Nem ágyhoz kötött beteg! Írd meg neki szépen, hogy ekkor lesz egy vizsgád, blabla, így most ugye megérti, ha te betegedhetsz le. Megköszönöd előre is, hogy megértő, esetleg megkérdezed, hogy nincs-e szüksége valamire. Naponta felhívod, beszélgettek, és ennyi.

Kis szerencsével pár nap alatt kigyógyul, és újra tudtok találkozni.

2022. jan. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%
Maradj otthon,még te is elkapod.
2022. jan. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%
Azért egy megfázás nem olyasmi, amit ápolni kéne, valószínűleg bőven el tudja látni magát. Esetleg annyit felajánlhatsz, hogy ha kell boltba menni vagy valamit intézni, akkor megoldod neki és az ajtóban lerakod a cuccot.
2022. jan. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyelőre nincsenek komoly tunetei. Bőven el tudna látni magát. Nőként írom, h ne menj!!!


P.S. Ha kovid miatt nem tudsz elmenni, es errol van igazolas, mehetsz ujra, dijfizu neljul

2022. jan. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék
2022. jan. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretném hogy gyere.

Amíg nincs komoly baj ellenék magamnak és videocsetelni üzeneteket írni lehet. Hogy érezze gondoskodást róla így is. Esetleg kaját vinni ajtóban letenni és addig is látjátok egymást.

2022. jan. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha pl megfázásos tünete van meg elment a szaglása, azon nem nagyon van mit ápolni. Más lenne a helyzet ha pl nem tudna kikelni az ágyból se.
2022. jan. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem a vizsga miatt, hanem egyébként sem mennék át. Neki enyhe náthája van, te lehet korházba kerülnél vele. Amenyire igényli tartanám vele a kapcsolatot és segítenék bevásárlásban. Ennél többet ésszerűtlen tenni.
2022. jan. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!