Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez így teljesen rendben van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így teljesen rendben van egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Azt mondja azért már 29 évesen elkezdhetnék gondolkodni a családalapításon, azért beszél sokszor arról, hogy már nem várhatunk sokat. Azt sem érti, nekem miért fontos a védekezés. De még házasok sem vagyunk, együtt sem élünk. Egyszer még az exét is megemlítette, hogy ő már gyereket is szült, és fiatalabb, mint én. Azt a nőt pont ezért is vették el, mert közbe jött a gyerek. Azt mondta ezt csak azért mondta, hogy gondolkozzak el ezen, mert nincs mire várni. Ha fiatalabb lennék akkor igen, de így nem.

Van úgy egy nap kétszer is szexelünk, mivel hogy nincs mindennapos találkozó köztünk, de akkor is van olyan hogy én az egyik szex alatt nincs orgazmuson, de befejezni sem akarja. Ilyenkor azzal védekezik, majd legközelebb, ha találkozunk, meg ne legyek elégedetlen mindig, elégedjek meg azzal, ha egyszer is volt orgazmusom. Szerinte más pasik is így csinálnak.

Azt mondja ha otthagyom, pedig úgy is nehéz lesz találnom valakit, akinek nem csak szexre kellek, mert így másnak sem lesz könnyebb elviselnie engem, ő meg tud velem bánni.


2022. jan. 9. 09:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kapcsolat, és neked csak megalázó és hátrányos.
2022. jan. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Milliószor leírtuk, hogy nincs rendben, de neked mégis megfelel. Továbbra is vele vagy.

Mindenképpen petézz le ennek a féregnek, legalább 3-4 újabb életet is tönkre tudsz tenni, ha már a sajátod elcseszted.

2022. jan. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

"nincs mindennapos találkozó köztünk," amíg nem éltek együtt, családalapításról beszélni ésszerűtlen.

"Azt mondja ha otthagyom, pedig úgy is nehéz lesz találnom valakit, akinek nem csak szexre kellek, mert így másnak sem lesz könnyebb elviselnie engem, ő meg tud velem bánni." ez elég rosszul hangzik. Azt gondoltam, hogy csak szeretne családot (igaza van, hogy már utolsó órákban vagy), de ez a beszólás manipulatív. Nem lepődnék meg, ha magához akar láncolni a gyerekkel.

2022. jan. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul tudod! Nem minden férfi igy csinálja! Az én ferjem biztosan nem. Azért bombazza le az onbizalmadat, h vele maradj - Te meg hulyr vagy, amiért turod.
2022. jan. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Abban igaza van, hogy 29 évesen ketyeg az óra. Most könnyebb lenne találnod egy normális férfit, mint pár èvvel később, testileg-lelkileg-egészségileg leépülve egy mérgező kapcsolat után. De te tudod...felőlem hagyhatod magad alázni meg tönkretenni, miközben ő keres egy jobbat, aztán kidob szemrebbenés nélkül.
2022. jan. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondja ha otthagyom, pedig úgy is nehéz lesz találnom valakit, akinek nem csak szexre kellek"


Ha nekem mondaná ezt egy férfi, akkor mondanám, hogy rendben, szeretem a kihívásokat, óra indul.


A viccet félretéve, szerintem szedd össze a maradék önértékelésedet és önbecsülésedet, és gondolkozz el azon, hogy az alapján, ahogyan bánik veled, te értékes vagy a szemében, vagy csak hasznos, amikor szexelhetnékje van.


Akár szeretnél gyerekeket, akár nem, egy olyan férfi mellett képzeled ez az életedet, aki szavakkal bánt, és megaláz?

2022. jan. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!