Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyre gyakrabban felmerül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre gyakrabban felmerül bennem a szakítás gondolata, pedig a kapcsolatom teljesen rendben van, harmónikus. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
1 éve vagyok együtt a párommal. Ez idő alatt sok minden kiderült a páromról. Régebbi nőügyek, adósságok... Teljes erejével azon van, hogy rendbe jöjjön az élete. Támogatom amiben csak tudom. De az utóbbi időben egyre többször olyan érzésem van, hogy boldogabb lennék, ha külön lennénk. A mai napig iszonyúan fáj, és undor fog el, amikor arra gondolok, hogy milyen életet élt. Elhiszem, hogy megváltozott, de nem tudok megbékélni a múltjával.
2013. szept. 4. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy rendben lévő és harmónikus kapcsolatban nem merül fel a szakítás gondolata.


Legalább őszintén kéne önmagad felé lenned, de még magadnak is hazudsz, ahogy másoknak.


Sok a problémája a fahzonnak és te érdekből kezdtél vele, aztán rájöttél: nem olyan a paci mint aminek te hitted, és mert nem tud eltartani téged.


Kitartót a prostituáltak oldalán keress és ne a normális emberek között.

2013. szept. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
HA nem tudod elfogadni a multját a jelenjét akkor a jövöjét sem fogod hagy inkább el felesleges áltatnod magad és őt is
2013. szept. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha valaki iránt undort érzel bármi miatt is, az már régen rossz. Hol marad az őszinte, nyílt szeretet ilyenkor? Hogy tudod milyen, teljesen ismered és így is szereted? Ez nincs meg... pedig szerintem alapvető egy kapcsolatnál.

Nálam is volt már ilyen, hogy undort éreztem az egyik barátom dolgai iránt, nem is múlt el az érzés... a végére nagyon megutáltam és szakítottam természetesen.

Na meg szerintem szégyelled is, hogy ő ilyen volt... és ez által azt érezheted, hogy te se vagy olyan értékes ember, ha neked ilyen férfi jutott.

Meg gondolom vannak benned kétségek, hogy tegyük fel mégse tud megváltozni...

Én ilyen okokra gondolok, sok értelmét a leírásod alapján nem látom a kapcsolatodnak, de persze te élsz benne, te tudod, hogy boldog vagy-e.

2013. szept. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kiábrándultál belőle ez normális. De ha megváltozott akkor el kéne tudnod engedni a múltat és azzal foglalkozni kivé válik melletted..
2013. szept. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!