Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megsértve érzi magát mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértve érzi magát mert elmondtam az érzéseim?

Figyelt kérdés

A lényeg h elmondtam neki hogy mìg ő engem mindig megkér vlmire hogy segítsek neki, addig én nem kérem mert így se megy a saját dolgaival való boldogulás.

Mindig annyit mondok oké megoldom és nem a kifogásokkal jövök h miért nem..( akkor sem ha nem igazán érek rá) ő pedig igen,amit kő nem állhatok.


Erre azt mondta h nem fog megkérni semmire ezentúl, figyelni fog rá.

Ez volt tegnap, erre ma már mondta elmennék boltba?( tegnap direkt hivtam mikor boltba voltam h ne kelljen külön menni ujra)


2022. jan. 9. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
dráma
2022. jan. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Te ezt nem unod még?

Eddig hányszor volt úgy, amit megbeszéltetek? Egyszer se! Mit vártál? Soha, semmi sem fog megváltozni. Sorra írod ki ugyanezt, évekig, évtizedekig, örökké, amíg meg nem halsz. Ez a te életed, te akarod, hogy így legyen, akkor élvezzed!

Ezeket a nyekergéseket senki se veszi már komolyan.

2022. jan. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

Abban mi a segítsèg, hogy elmèsz boltba? Felteszem közös èrdek a bevásárlás, nem csak az ő feladata...

Gondolom ő sem ilyen dolgokra gondolt segítsèg alatt.

Fogadni mernèk, hogy Te nem ilyen dolgokat kèrsz, vagy kèrnèl, hanem valóban plusz dolgokat.

Kicsit tèrj már èszhez, mert nagyon gáz amit művelsz.

2022. jan. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyó, fel is ment a cukrom 5 ft-tal
2022. jan. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hány kérdés van szegény lánnyal kapcsolatban
2022. jan. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!