Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek azok a párok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pumukli alfahím kérdése:

Szerintetek azok a párok akik az utcán, szégyen nélkül tapizzák egymást, csőrőznek, a közerkölcsöt megsértve, vajon otthon is ilyen kedvesek egymáshoz? Vagy az egész komédia, csak az utcán lévő embereknek szól?

Figyelt kérdés
2018. szept. 24. 18:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem mindegy neked? Tudom, hogy azt akarod hallani, hogy amugy meg szar a kapcsolatuk es nem kell irigyseget erezned, mert kamu az egesz... foglalkozz sajat magaddal.
2018. szept. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
Komédia, és neveletlenség.
2018. szept. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is "show-off" a dolog, ezzel próbálják kifelé mutatni, hogy ők mennyire szeretik egymást, mert odahaza gondok vannak a kapcsolatukban. Ja, és iLígy vagyok rájuk természetesen!
2018. szept. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
7%
Talan irigyled oket es abban remenykedsz, hogy otthon csak veszekednek?
2018. szept. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyes. Vannak, akiket tényleg elkap a hév, és négy fal között is hevesen, szenvedélyesek egymással (főleg friss kapcsolatban). Vannak, akik arra gerjednek, hogy mások nézik őket. És vannak, akik simán csak parádéznak: hazudnak a külvilágnak,és maguknak is.
2018. szept. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Undorítóak. Legszívesebben oda mennék és két jó nagy büdös pofont adnék nekik. De ha megfigyeled ez általában a ribik és a cigányok szokták csinálni. Normális ember tud viselkedni. Jah és nem vagyok irigy nem olyannak neveltek. Soha nem csináltam ilyet egy pasimmal sem.
2018. szept. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kicsit unalmas már az irigykutya-kártya. Találjatok ki valami jobbat.


[link]

2018. szept. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7%
engem sosem zavart...sosem láttam ahogy még melegeket sem...Lehet azért mert nem azt nézem h mások mit csinálnak és köthetek bele...+- főleg fiataloknál meg esik az ilyen...Meg amúgy is miért nee?Mi a gond vele?Ez már tényleg az irigység teteje...Kb mint ha valakinek van pénze....vagy van egy jó kocsija...Ha meg barátnője van akkor ő a megtestesült gonosz akinek a szülei alá raktak mindent és még egy csaj is alá fexik...
2018. szept. 25. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#8 mi abban az irigység, hogy szerintem a nagy nyali-fali, csöcsörészés nem tartozik a nagyérdeműre? Csinálják a négy fal között, amit akarnak, de ne a nyílt utcán. Aztán fel vannak háborodva, ha nézik őket & felveszik okosteldzsóval, hogy mit élvezkednek, ez privát dolog. Akkor csináljátok otthon bmag...
2018. szept. 25. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Felőlem aztán gondolhatod hogy irigy vagyok nem neked fogom az ellentétjét bizonygatni. Sose lenne pofám a nyílt utcán nyalni a pasim. Az más tészta hogy elválnak útjaink és olyankor csókkal köszönünk el de semmi több. A szüleim még tudtak normálisan nevelni.
2018. szept. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!