Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párkapcsolat olyan, mint a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkapcsolat olyan, mint a vallás: hiszel benne, hogy a másik nem fog félrelépni, de nem tudod igazolni. Mindegy, hogy most mit tesz, nincs bizonyítékod arra, hogy nem fog neked fájdalmat okozni. Akkor lényegében mi értelme az egésznek?

Figyelt kérdés
2022. jan. 10. 04:17
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Mert élhetsz úgy, hogy folyton attól rettegsz, hogy valaki meg fog bántani, vagy hihetsz benne, hogyha megbánt, akkor nagyon fog fájni, de az addig kapott örömök kárpótolnak érte.


Lehet, hogy valaki meg fog csalni, de az is lehet, hogy nem.


Egy másik hétköznapi példával. Lehet, hogy rossz lesz az új munkahely, de az is lehet, hogy nem. Ha nem vállalsz kockázatot, akkor sosem lesz jobb, mint most.

2022. jan. 10. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Nem kell erre annyira rágörcsölni. Sőt nem is kell vele egyáltalán foglalkozni, csak nyitott szemmel lenni, és ráérsz akkor foglalkozni vele, ha valami gyanús lesz.


Különben te magad teszed tönkre a kapcsolatot.

2022. jan. 10. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Akkor ennyi erővel kössed fel magad, az életnek mi értelme, ha sok a csalódás...? 🙄

N29

2022. jan. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

Sajnos tenyleg ez a szomoru valosag.

De persez ahogy irtak elottem is legyel pozitiv ,ne gondolj erre,bizakodj stb.

Sajnos az elet ennyire “rossz”,mindent egyedul tapasztalunk meg ,egyedul szenvedunk es orulunk a jonak is,egyedul halunk meg akkor is,ha fogjak a kezunket kozben…fajdalmas nagyon az elet,es igen bar rengeteg oromot is atelunk egy parkapcsoaltban ,de annal tobb fajdalmat is..nem csak akkor amikor elhagynak ,kozben is szenvedhet sok dolog miatt. De egyedul is rossz,gyerekkel is anelkul is.Vegulis mindenhigy jo es rossz is. Felesleges ilyeneken elmelkedni.

2022. jan. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
Az életben csak arra van garancia, hogy egyszer meghalunk, semmi másra. Ha csak arra koncentrálnék, ami biztos, akkor elég szomorú és értelmetlen életem lenne. A fájdalom benne van a pakliban, de ettől még nem vagyok haljandó megvonni magamtól az örömöt és boldogságot, csak azért, mert egyszer lehet, hogy vége lesz és fájni fog. Majd azzal akkor foglalkozom, ha bekövetkezik, egyébként sincs az a szerelmi bánat és fájdalom amin ne tudnék túllépni.
2022. jan. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
94%

Nincs is rá semmi garancia, ez tény, de ha folyton azt hiszed, hogy megcsal, akkor az a te ízlésedet minősíti, vagy pedig valami nagyon nem kerek vagy nálad, vagy nála, vagy úgy az egész kapcsolatban.

Ugyanis az én esetemben ha járnék egy lánnyal egyáltalán nem stresszelném magamat ezen. Megadnám neki a kellő tiszteletet, hogy még csak feltételezni se feltételezem hogy megcsal, de cserébe én sem csalnám meg, semmi áron. Ha meg kiderül, mert visszahallom, vagy épp ő mondja meg, akkor viszont egyből szakítok.

2022. jan. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!