Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tonkrement hazassag vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tonkrement hazassag vagy nem?

Figyelt kérdés

Nemsokara a 7. évünket fogjuk unnepelni egyutt a ferjemmel, viszont az elmult par honapban nagyon sokat veszekszunk. Teljesen felesleges dolgok miatt, de megis. Tobbszor leultunk beszelgetni, hogy hogyan tovabb, de arra jutottunk, hogy a gyerekek miatt próbálunk egyuttmaradni, ha pedig nem mukodik, akkor sajnos ennyi volt. Kicsik a gyerekeink (5, 3, 1 evesek) es nem akarunk nekik traumát okozni vagy megzavarni oket, hogy most apa elkoltozik 2 honapra aztan hirtelen visszajon.

Viszont sokaktol hallom, hogy egy kapcsolatban a 7. ev korul szokott ilyen, nem is az, hogy fordulopont lenni, hanem talan inkabb "kihivas", amikor minden pár hasonlo időszakot el meg. Ez tenyleg igy van? Ugymond ez egy "probatetel"? Tudom, ez most nagyon idiotan hangzik es lehetnek mas problemak is. Akivel volt ilyen a 7.evben, mi lett a vege?

En azt erzem, hogy szeretem a ferjem, vele szeretnek lenni, ő is ezt mondja, aztan meg megis nagy vitakba folyik a egy-egy beszelgetes. Probaltuk azt, hogy ha elkezdunk veszekedni, akkor megallunk egy picit, mely levego es nem folytatjuk, hanem bocsanatot kerunk egymastol, mukodott is egy darabig, de az sem jo,ha egy problema megoldatlan marad. Vagy a masik, hogy melloztunk minden testi dolgot, semmi puszi vagy erintes, mert mindkettonknek fontos egy-egy erintes vagy simogatas peldaul es mindkettink olyan, hogy egy ilyentol siman elgyengul es elfelejti, ami elotte volt, de ez abszolut nem mukodott, mert ki sem birtunk egyuttlet nélkül 2 napot.


2022. jan. 10. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy miről vitaztok....
2022. jan. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
És mi a kérdés ? Nálunk az megy hogy mindegy mit mond a másik nem veszem figyelembe így hellyel közzel béke van
2022. jan. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Apró dolgok miatt leginkább. Vagy például tegnap összevesztünk, mert a konyhában álltam 1 órát, hogy megfőzzem,amit a férjem szeretett volna, majd főzés közben bekajált másból, hogy ő éhes és nem is evett abból amit főztem. Ráadásul megkértem, hogy akkor addig fürdesse a gyerekeket, de mire végeztem a főzéssel egyik gyerek sem volt megfürdetve.
2022. jan. 10. 14:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez a hét év h#lyeség babona, remélem tudom. Semmi igazság alapja nincsen.


Kommunikációs gondjaitok vannak. Beszéljétek meg előre, hogy ki mit csinál pl. holnap és ha esik, ha fúj, tartjátok magatokat ehhez a tervhez. Sógoromék csinálják ez, a konyhában van egy heti beosztás, miszerint ki és mit és mikor csinál. Mint pl. fürdetés, altatás, pihenés is. Én nem szeretem az ilyesmit, megmondom az őszintét, de működik náluk. Ők is rengeteget üvöltenek, veszekednek egymással, minden h#lyeség miatt. De a napirend ott van és az is, hogy ki csinálj X feladatot, így ezen nincs mit rinyálni utólag, csak végre kell hajtani. Mellesleg ők 13 éve vannak együtt, nesze neked 7 év. 😀 Egyszer a sógornőm hétvégén ott aludt nálunk. Vasárnap arra ébredt, hogy nagy a ricsaj. A nagy szócsatában azt sem vették észre, hogy elment.... Csak azért írom, mert 1. Lásd nem vagyok ezzel egyedül; 2. Ne csodálkozz, 3 kisgyerek rengeteg munka, energia, valamilyen szinten természetes, hogy ez kiütközik, hogy feszkó van. Sógorék gyerek nélkül is ezt csinálták, szóval nem is csodálkozom, hogy 3 gyermek mellett áll a ball nálatok. Emberek vagyunk, ha kifáradunk, feszültek vagyunk, ez előbb utóbb lecsapódik. Kire csapjon, ha nem arra, aki a társunk? Jó, ez nem egy olyan dolog, aminek a gyakorlását ajánlom, csak fel kell ismerni, hogy ez előfordulhat, de mindenekelőtt kezelni kell a helyzetet. Ne kiabáljatok! Nem segít, csak ront a helyzeten. Még több feszkót generál. Próbáljátok több időd csak együtt, kettesben úgy értem eltölteni, nem otthon, ahol a forrása van a feszültségnek. Menjetek étterembe, moziba, szállodába (😉👍). Oldjátok meg, beszélgessetek sokat. Muszáj lesz csajszi, szeretem, ott van 3 picur, minden indok adott arra, hogy szedjétek össze magatokat. Akár párterápia is. Bármi. Drukkolok! 🙏

2022. jan. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 nagyon szepen koszonom a kedves szavakat!! Hiszunk benne mindketten a ferjemmel, hogy meg tudjuk oldani es ismét helyreáll a rend!
2022. jan. 11. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!