Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszafogadnátok ilyen pasit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszafogadnátok ilyen pasit?

Figyelt kérdés

Barátnőm szakított a pasijàval, mert a srác, miután barátnőmhöz költözött, bántotta a macskáját. Volt, hogy belerugott például.

Amikor barátnőm ezt megtudta, kidobta a pasit, aki most teljesen stresszben van és ilyenekkel zaklatja barátnőmet, hogy bocsásson meg neki, Isten is megbocsájt mindenkinek, meg hogy a macska már úgysem emlékszik ezekre, stb.

Barátnőm azt mondja, ezek után nem ad esélyt a srácnak.


2022. jan. 11. 07:40
1 2
 1/15 Noren1989 ***** válasza:
70%
Nem.
2022. jan. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Soha. Semmilyen körülmények közt.
2022. jan. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Szadista. Ha az állatokkal így bánik, sanszos, hogy az emberekkel is, csak még lehet, hogy látens a dolog, de előbb utóbb kibukik.. az ilyen embert el kell felejteni.
2022. jan. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
16%
Nem. De úgyse menne vissza a pasi, mert rájött hogy macskás nő nem neki való. Majd legközelebb macskamentes nőt választ.
2022. jan. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Nem, soha. Az mutatja meg igazán valakiről, hogy milyen ember, hogy hogyan bánik a nála gyengébbekkel/kiszolgáltatottakkal.
2022. jan. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Már bocsánat de az aki bánt egy állatot, aki nem tehet semmiről azt el kell engedni. Én is pasi vagyok, de eszembe nem jutna bántani semmilyen állatot.
2022. jan. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Ha valaki megrugdosna egy állatot a környezetemben azt én rugdosnám a sürgősségiig.
2022. jan. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%

A párom nem szereti a macskámat, többször elmondta nekem, hogy jobban örülne, ha utcára tenném. Az egyik ilyen után elmondtam neki, hogy:

1: Ez a macska hamarabb volt az életemben, mint ő, és ha tovább folytatja, akkor tovább is marad.

2: Ez a macska egészen biztosan élete végéig mellettem lesz. Ezt róla már nem biztos, hogy el tudom mondani.


Ha látnám, hogy megveri, az lenne az utolsó nap, hogy együtt vagyunk. Utána nem merném őket kettesben hagyni, nem bíznék a pasiban, meg amúgy is nekem nem kell olyan ember, aki veri az állatokat. Ha én felhúzom egyszer, nekem is lekever majd egyet?

2022. jan. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%

Egyszer tudnam meg, hogy bántotta az állatkáim a pasim, addig élne kb!!

Hányok az ilyen emberektől!

Nem kell szeretni, nem muszáj, de legalább ne bantsa.

2022. jan. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%
Én nem tudnék csak úgy rugdosni egy macskát például,ha véletlenül nem látom és rá lépek vagy meg rúgom az élő fordul,de el fogadom hogy az állatoknak is vannak igényeik amit ki kell elégíteni így nem nagyon tud föl húzni semmivel egy házi kedvenc, ha a srác valóban nem törődik az állatok érzésével és azt mondja hogy már úgy is el felejtettem az a macska akkor ott nincs rendben valami, pláne ha azzal érvel hogy isten is meg bocsájt,mert ez nagyon nem illik erre a helyzetre
2022. jan. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!