Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Exem visszafogadna, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exem visszafogadna, ha nem lenne senkim, hazudtam neki, jogosan?

Figyelt kérdés
2 hónapja szakítottam vele, noha még szerettem, de nagyon féltékeny volt és nem engedett sehova, és nem bírtam tovább. Kieresztettem a fáradt gőzt, megismertem valakit, lefeküdtünk, de megbeszéltük, hogy szexnél több nem lesz köztünk. Közben exemmel is összejártam és mikor mondtam neki, hogy voltam egy randin, akkor nagyon kiakadt és bunkózott velem. Most pedig bejelentette, hogy addig fog várni rám, amíg csak tud, csak annyit kér, hogy ne kavarjak senkivel. Én biztosítottam afelől, hogy nem volt semmi, de legszívesebben megmondtam volna neki, hogy most semmi köze nincs ahhoz, hogy kivel csinálok és mit, ha újrakezdjük, akkor csak és kizárólag tiszta lappal futok neki. Látok esélyt arra, hogy egyszer ismét együtt lehessünk, de úgy érzem, most még nem állok készen és élvezem, hogy egy másik férfi kényeztet és szenvedélyes. Jogosan gondolom, hogy hazudhattam neki, hiszen nincs beleszólása a dolgaimba és már nem követheti minden egyes életeseményeimet? Nem szabhatja meg, hogy kihez érhetek hozzá. És hogy megzsarolt a fenti dologgal ismét úgy érzem, hogy keretek közé szorított, ami pont megölte a kapcsolatunkat.
2015. jan. 26. 01:30
 1/5 anonim ***** válasza:
A káposzta felmelegítve soha nem jó.. ha már egyszer szakítás lett a vége, akkor megint az lesz nagy valószínűséggel.. tisztelet a kivételnek
2015. jan. 26. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha féltékeny volt, és bunkó lett, mikor megtudta, hogy voltál mással is (még ha úgy is tudja, hogy nem volt semmi, titkon úgysem hiszi el), akkor mostantól méginkább féltékeny lesz, mert csak az jár majd az eszében, hogy vajon nem játszottad-e el megint.


Nem lehet rajta változtatni, ne dőlj be ennek, ugyanúgy magához akarna láncolni, mindenről tudni akarna. Nem lennél boldog.

2015. jan. 26. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha semmi köze hozzá, azt mondd, ne sunnyogj, mintha félnél tőle. Ha ő a hunyó, és úgy tűnik, hogy igen, legalább bocsánatot kérhetne, ha vissza akar kapni, nemhogy még ő szabjon feltételeket neked.
2015. jan. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Blondie.W ***** válasza:
77%
Exel maximum csak szexelj. A moziban se nézed meg többször ugyan azt a sz*r filmet, ugye?! Inkább hagyd a fenébe.
2015. jan. 26. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%

Szép pár vagytok, vagy legalábbis összeilletek. :D

Az egyik egy bunkó paraszt, a másik egy hazug ember.

Most komolyan hazugsággal akarnád indítani a kapcsolatot, már ha újra belevágtok? Jézusom... Megérdemlitek egymást.

2015. jan. 26. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!