Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rendben van hogy ezt elvárom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendben van hogy ezt elvárom tőlle?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel eltávolodtunk egymástól, elhidegultunk és ennek több oka is van. Van egy gyerekünk és mind 2 én elhagytuk magunkat...


A feladatok fel vannak rendesen osztva szóval munka után rendesen kiveszem a dolgom az otthoni teendőkből is szóval ez nem kifogás viszont érzem hogy nem vonzódik hozzám és nem csak érzem hanem tudom is mert mondta ( nagyon apa testem lett... miközben szálkás izmos voltam) Ez engem nagyon zavar így én tenni akarok, ennyivel én diplomatikus voltam mert engem is zavar hogy nagyon husi lett de én ezt természetesen nem mondtam neki.



Elvárhatom tőlle azt hogy tegyünk az ügy érdekében? A gyerekünk 4 éves szóval nem abban a korban van hogy egy picit ne tudjon ezzel a történettel foglalkozni.



Ha nyílt akarok lenni egyszerűen nem vonzódunk egymáshoz viszont szeretjük egymást és én hajlandó vagyok ezért tenni hogy megváltozzon ez a része viszont ő nem.


Megint kihangsúlyozom a gyerek 4 éves , én dolgozok egyedül és én is vagyok az a személy aki eltartja.


Ameddig óvoda van addig neki gyerek mentes időszaka van és a házimunkából is kiveszem rendesen a részem.


Igazából ez a lustaság az ami nagyon is elkezdett zavarni és az hogy nem akar tenni azért hogy ezt a részét helyretegyük márpedig ahogy ő nem vonzódik hozzám, pont annyira én sem hozzá miközben pár hónap alatt ezt helyre tudnánk tenni...


2022. jan. 11. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Ez korrekt. Kozosen valtoztassatok a kajan es sportoljatok.
2022. jan. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%

Korrekt kérés. Mi is felszedtünk egy kis pluszt a karácsonyi szezon alatt. Megbeszéltük, hogy együtt tornázunk minden nap. Van, amikor már a nyújtásnál elterelődik a helyzet, de hát az is testmozgás. :)


Szerintem fontos, hogy együtt közösen tegyetek azért, hogy a másik vonzónak találjon.

2022. jan. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
95%

Mit jelent az, hogy ő nem hajlandó tenni érte?

Fogyásra nem tudsz senkit rávenni, ha ő maga nem akarja. Nyilván ő főz, ideális lenne, ha változtatnátok az étkezési szokásaitokon, minél több zöldség, natúr hús kerülne az asztalra. A nasikat, üdítőket száműznétek az életetekből. Ha nem akar sportolni nem kell, elég, ha sétál 1-1 órát naponta, ha megfelelően eszik.

Ami a vonzalom hiányát illeti, egyáltalán nem biztos, hogy a hízáshoz köze van!

2022. jan. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!