Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőknél ha feltétel a saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél ha feltétel a saját lakás, akkor ha van de kiadom az is gond?

Figyelt kérdés
Ha van saját lakásom, de anyagi szempontok miatt kiadom albérlőknek és amíg nem alakul komolyabb kapcsolatom és a szüleim többgenerációs házában lakom gond lehet ismerkedéskor, hogy nem élek teljesen egyedül? 30-as korosztály vagyok.
2022. jan. 11. 13:47
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Egyébként éltem albérletben évekig egyedül, de szerintem felesleges pénzkidobás volt, mivel nem vettem észre hogy sokat számított volna ismerkedéskor, ezért is döntöttem úgy miután saját lakást vettem, hogy nem fogok ott lakni hanem hazaköltözöm.
2022. jan. 11. 14:23
 12/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én is úgy gondolom hogy normális nőknél ez nem hátrány.
2022. jan. 11. 14:24
 13/33 anonim ***** válasza:
35%
Az anyós közelsége gyilkos, pláne hogy még mindig a seggében van a fiacskája. Csak hülye nő megy ilyenbe bele, vagy akinek már akut f..z hiánya van.
2022. jan. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
86%

#13

Nem hinném.

Mivel lakhatási válság van, nekem majdnem az összes 20 és 40 év közötti ismerősöm úgy tudta megoldani az összeköltözést, hogy a szülők telkén csináltak valami külön bejáratú lakást (akár tetőtérbe, akár külön épületbe), ez nem hülyeség kérdése, csak szimplán nem mindenkinek vannak tízmilliói pályakezdőként.

2022. jan. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

13-as szóval az anyóssal mindenképpen rosszba kell lenni? És ha lesznek gyerekek akkor se segítsen az anyós be, ne vigyázzon rájuk? Nem értem ezt a hozzáállást!


Ha összegyűlik majd még egy lakásra a pénzem azt is ki fogom adni és inkább lakom otthon minthogy mindenkivel összevesző idióta nőknek feleljek meg... Az ilyen nők marják el a barátokat is egy idő után, volt már benne részem, köszönöm de erre még egyszer nincs szükségem.

2022. jan. 11. 14:37
 16/33 harebell ***** válasza:
100%
Szerintem azzal se lenne gond, ha nem teljesen külön lakrész lenne külön bejárattal stb, feltéve, ha elférsz kényelmesen és normális a viszony a szülőkkel, akik tiszteletben tartják a privát szférát. Akinek ezzel baja van, azzal nem egymást keresitek és kész.
2022. jan. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
48%
15# Egy anyós mindig beleugat, hogy a kisfia nője milyen, hogy néz ki, mit csinál, mit nem csinál és hogyan kéne csinálnia. Mindegyik bevált idiótába, ha a gyerekről van szó, még akkor is, ha a világ legnormálisabb embere. És persze a nő úgysem mer szólni, hogy anyóspajtás gyökér vele, mert a kicsi fia úgyse hinné el, hisz vakon bízik az anyjában. Meg hát le is lett lőve a poén, a lakhatás miatt kényelmesebb ez a megoldás, tehát semmiféleképpen nem a kedves mama lesz lapátra téve ilyen szituban, hanem a muff, mert abból sok van, de mamahotelből csak egy. És azt fogod választani.
2022. jan. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

#17

Én is, és az ismerőseim ~99%-a is mást tapasztalunk. :)

2022. jan. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudsz elszakadni a szüleidtől, és ne anyagilag értsd. Érzelmileg. Már pedig ahhoz, hogy komoly felnőtt párkapcsolatot egészségesen tudjál fenntartani, bizony el kell tudni szakadni a szülőktől. És itt most ne a kisarkított verzióra gondolj, hogy meg kell szakítani velük minden kapcsolatot és minél messzebb költözni tőlük. Ez butaság persze. Itt arra kell gondolni, hogy nem azt a szereped töltöd be a családod életében már, amit 10 15 20 éve, és ez így is van helyén. Sok embernek nincs még saját lakása sem, nem hogy kiadjon egyet, mégis külön lakik már a szüleitől. Ezek az emberek kilépnek a komfort zónájukból, hajlanak a változás és az újdonságok irányába, nem a meglévő komfortba hátrálnak, hanem tapossák az ösvényt. Eszerint két fajta nő is van. Aki jobban értékeli a nyugalmas komfortot, vagy akik hajlanak az újdonságok, és az izgalmak felé, ezzel vállalva, hogy kilépnek a komfortzónából, akár rizikót is vállalnak. Eszerint keresgélj nőt. Nem mindenkinek a komfort meg a biztonság a prioritás.
2022. jan. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
16-os, 19-es. NEM mamahotel! Írtam, hogy magamra főzök, mosok, takarítok, a rezsi közös. Van hogy egész nap otthon se vagyok és éjjel érek haza nem is találkozom a szüleimmel. Az én részembe nem jönnek át ha csak én nem kérem őket. Évekig laktam albérletben egyedül más városban, de hétvégén mindig meglátogattam a szüleimet, hogy beszéljek velük és segítsek nekik ha valamire szükségük volt. Ha annyira igényli a nő akkor persze lakhatunk a saját lakásomban, csak nem érzem hogy annyira függnék a szüleimtől és hogy bármibe beleszólnának.
2022. jan. 11. 15:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!