Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőknél ha feltétel a saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél ha feltétel a saját lakás, akkor ha van de kiadom az is gond?

Figyelt kérdés
Ha van saját lakásom, de anyagi szempontok miatt kiadom albérlőknek és amíg nem alakul komolyabb kapcsolatom és a szüleim többgenerációs házában lakom gond lehet ismerkedéskor, hogy nem élek teljesen egyedül? 30-as korosztály vagyok.
2022. jan. 11. 13:47
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
A szüleim pedig értelemszerűen nem szeretnék kiadni idegeneknek a különálló lakrészt. A másik hogy érdekes módon régebben generációk éltek együtt és mégsem volt ennyi idióta nő, aki mindenáron független akart lenni mindenkitől. Természetesen ha gyerekvállalásra kerülne a sor, akkor azonnal elköltöznénk, de addig szerintem teljesen felesleges.
2022. jan. 11. 15:04
 22/33 A kérdező kommentje:
Itt nem a komfortról van szó, hanem arról, hogy ha akarok veszek majd még egy lakást vagy építek egy házat, de addig is lesz egy biztos passzív bevételi forrásom, amit nagyon kevesen mondhatnak el.
2022. jan. 11. 15:06
 23/33 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, engedd el, sokaknak már az mamahotel, ha ugyanazon a településen élsz mint anyád.

Nőként nekem az a fontos, hogy a SZÁNDÉK meglegyen a pasiban hogy különköltözzön a szüleitől. A te esetedben úgy látom, ez megvan - ráadásul nem akarok senki zsebében turkálni, de aki x évig bérbead egy lakást és ebből is van jövedelme, az könnyebben költözik utána akárhova.

Ha jó a kapcsolatod a szüleiddel, és így is kellőképpen független vagy tőlük, akkor ne költözz el csak azért, mert Frusztrált Pista azt tanácsolja. :D

2022. jan. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
16%

"régebben generációk éltek együtt és mégsem volt ennyi idióta nő, aki mindenáron független akart lenni mindenkitől. Természetesen ha gyerekvállalásra kerülne a sor, akkor azonnal elköltöznénk, de addig szerintem teljesen felesleges."

Egyik szavaddal ütöd a másikat. Generációk éltek együtt és úgy is jó volt, de ha jönne egy gyerek elköltöznél. Mert akkor miért? Hát régen is generációk éltek együtt és jó volt. Függetlenség = nem függni senkitől. Manapság már nem luxus, úgy élsz, ahogy akarsz, mert nem vagy kiszolgáltatva senkinek. Bocsi, ha ez fáj. Valakinek fontosabb, hogy nyugalma legyen, mégha egy garzonban is, mintsem hallgassa más követelőzését, panaszkodását, hülyeségeit, csakmert az úgy érzi, megteheti, mert ki vagy nekem szolgáltatva, itt laksz nálunk. És de, ez komfort, mert neked így jó, nincs ebben semmi, csak ezekszerint rossz helyen keresgélsz, ha még nem találtál ebbe partnert.

2022. jan. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Semmilyen követelőzés nincs szüleim részéről, mert normálisak. A gyerek már más kategória mert nagyon hangos és így zavarhatná őket. Egyébként talán még az sem lenne gond, mivel ahogy írtam külön házrész. Egyébként független vagyok most is, magam intézek mindent és évekig éltem egyedül külön más városban. Csak a rezsi a különbség, de nem hiszem hogy a számlák befizetése akkora hatalmas dolog lenne. Nyugalmam sosem volt amíg albérletben laktam, mert mindig volt egy idióta szomszéd aki hangoskodott vagy az utcai zaj volt néha elviselhetetlen. Aki nem lakott még családi házban ezt nem értheti...
2022. jan. 11. 15:41
 26/33 anonim ***** válasza:
72%
Laktam mindkét helyen, jelenleg nagyvárosban élek kertes házban, mindegy is, nem is ide tartozik. De attól nem idiótázunk le mást, csak azért, mert nem egyezik az életfelfogásom vele pl. Idióta nő, független akar lenni mindenkitől. Én csak próbáltam rávilágítani, hogy a világ nem fekete-fehér, minden embernek más indíttatásai vannak, mit miért, hogyan tesz. Ezért is érzem, hogy a komfort zónádon belül mozogsz csak, mert aki másképp gondolkodik, csak idióta lehet.
2022. jan. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Kerdezo, ne foglalkoz,na sok csicskagyasz valaszoloval. Nyilvanvaloan jol csinalod, kimaxolod a matekot. Penzes faszi vagy, igy valogathatsz a nok kozott. Hiszterikaknak meg balra el.
2022. jan. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Nekem van saját lakásom, nem érezném jól magam a szüleimmel, mert nagyon mások vagyunk, de ha jó lenne a kapcsolatom velük, vagy lenne más lakhatási lehetőségem, akkor én is kiadtam volna a lakásomat első időkben, hogy könnyebben törlesszem a hitelt, és gyűjtsek egy kis pénzmagot lakásvásárlás után. Tesómnak ki van adva a lakása, de ő nem a szüleinkkel él, hanem albérletben azon a településen, ahol dolgozik, illetve korábban szolgálati szálláson élt, szobában, onnan költözött ki albérletbe, meg a munkája olyan, hogy akár külföldre is kiküldik, nem mindig tudjuk, hol van éppen. Egyelőre nem fontos neki, hogy beköltözzön a lakásába, de megvette lakáskasszával, mert nagyon emelkedtek már az árak és nem akart tovább várni (jól tette). Ő ebből törleszti a hitelt, egyébként van egy kedves barátnője, őt nem zavarja. Felnőtt, normálisan gondolkodó, önálló emberek, egyikük sem élősködik a szülein.

Ha egyébként a férfi egy önálló, talpraesett ember, aki nem élősködik a szülein, nekem az nem lenne akadály, hogy kiadja a lakását albérletbe, és nem ott lakik. Ha jó a kapcsolat a szülőkkel, nem zavarják egymást, ez egy szerencsés helyzet, nekem nem volt ilyen szerencsés dolgom.

2022. jan. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
En kiadom a hazamat berlemenybe mert nekem tul nagy (200m2), es inkabb egy 60m2es lakasban lakom, berlemenyben, mert kevesebb vele a gond. Akkor en most keves vagyok a nok szemeben? Ja van meg kb 40 milla megtakaritasom meg havi netto 4-5 millas jovedelmem.
2022. jan. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
"Ja van meg kb 40 milla megtakaritasom meg havi netto 4-5 millas jovedelmem." - Te felvágós vagy.
2022. jan. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!