Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőknél ha feltétel a saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél ha feltétel a saját lakás, akkor ha van de kiadom az is gond?

Figyelt kérdés
Ha van saját lakásom, de anyagi szempontok miatt kiadom albérlőknek és amíg nem alakul komolyabb kapcsolatom és a szüleim többgenerációs házában lakom gond lehet ismerkedéskor, hogy nem élek teljesen egyedül? 30-as korosztály vagyok.
2022. jan. 11. 13:47
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
0%
#30 en csak mondom mi a szitu.
2022. jan. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem ettől fog függni, hogy egy nő szeret. Ha ezért van veled valaki, vagy ezért nem, az nem szerelem. A kapcsolatom elején 2x annyit kerestem mint a párom, mikor tanult nálam lakott, mikor külföldre ment segítettem ahogy tudtam, a világ végére is elmentem volna érte, senki nem tudott elbizonytalanítani. Mai napig szeretem, építjük egymást, közösen fejlődünk.
2022. jan. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
29%
Kérdező, miért gondolod te is azt, hogy minden nő olyan pasira vàgyik, akinek saját lakása van? Am meg az ismeretség elejèn leinformàlhatod a muffocskát, hogy ő a valogàn kívül mit tud felmutatni meg milyen lakással rendelkezik. El lehetne àm várni tőlük is a saját kèrót, nemcsak fordítva. Mondom mindezt nőkènt.
2022. jan. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!