Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme beszélni vele?

Figyelt kérdés

2,5 évig voltam együtt a barátnőmmel. Bulizni voltunk, és éppen hazafelé jöttünk, amikor 5-6 ember ordibálva felénk jött. Szerintem be is voltak drogozva, furcsák voltak. Nagyon gyorsan történt az egész. Nem volt sok időm gondolkodni, rögtön elszaladtam. A párom is velem tartott, szerencsére magassarkú volt rajta, és elesett. Én tovább futottam. Minek álltam volna meg, hogy én is bajba kerüljek? Szóval ne ítélkezzetek! Ő úgy is nő, úgysem bántják, gondoltam. Igazából nem tudom mivan vele. Amint haza értem, facebook-ról letiltottam. A telefonszámát nem tudom hogyan kell blokkoln (ha valaki tudja, hálás lennék a segítségért). Állandóan hívogat, sms-eket írt. Nem olvastam el, hogy miket. Gondolom csak hisztizik, és bűntudatot akar kelteni. A telefonom is állandóan csörög. Persze még mindig tudja, hogy mikor zavarjon a legrosszabb időpontban. Annyi szerencsém van, hogy másik városban lakik, és nem hagytunk egymásnál semmilyen jelentősebb holmit.


Van rá esély, hogy elfelejti az egészet, és sosem hozzá szóba többé? Elvégre nem vagyok a személyvédelmi testőre...


2022. jan. 11. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kamu.
2022. jan. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem számítok rá, hogy mindenki elhiszi. Őszintén szólva én sem hinnék el egy ilyen sztorit. Azt mondanám, hogy ilyen nincs, ezért nem is akarok senkit sem győzködni. Akkor úgy mondom, hogy tegyük fel, igaz, ez esetben lenne értelme beszélni vele? Telószámot hogyan lehet letiltani?
2022. jan. 11. 19:46
 3/9 anonim ***** válasza:
tini kategoria
2022. jan. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Remelem ez kamu !

Ha nem, akkor remelem kodob a csaj! En no letemre se hagynam egyedul a masikat , egy idegent sem ! Egyebkent legy nagy fiu , es amit ide leirtal nekink , azt mondd el neki !

2022. jan. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"úgy is nő, úgysem bántják"


Mert a nőket soha senki nem bántja, igaz? Bár ezután a gyomorforgató gyáva féreg viselkedésed után szerintem még ők is megsajnálták.

2022. jan. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

4.: "En no letemre se hagynam egyedul a masikat " És történt már veled hasonló eset? Csak mert ezelőtt én is ugyanígy voltam, mint te. Persze a kényelmes otthonban a fotel mögül mindenki könnyen van, de hidd el, amikor az életedet félted, akkor teljesen más a helyzet. Az életösztön ilyenkor előtör, és erősebb bárminél. Azért a való életben nem úgy van, mint a Titanic-ban, hogy Jack feláldozza magát egy nőért, miközben alig ismerte. Ez egy jó nagy kamu, szintúgy a többi film. Nincs semmilyen speciális képzettségem, hogy szembe szálljak ennyi emberrel.


Inkább azt vetnétek fel, hogy a rendőrség miért nem teszi a dolgát? Tele vannak az utcák éjjel olyan emberekkel, akik megfélelemlítő, garázda módon viselkednek. Miért nem nevelik ki belőlük? A Kádár korszakban az ilyenek ránézésre kaptak a kádárkolbásszal, és nem volt kedvük legénykedni utána....

2022. jan. 11. 21:03
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo ! 4 es valaszolo vagyok !

Te egy ilyen kis patkany fele ember vagy , ez tisztan latszik abbol amit osszehordtal! Meg a lanytol is felsz ! Es ha megeroszakoltak volna? megoltek volna? Te egy kis beteg patkany vagy !

2022. jan. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha ez igaz lenne és az én ismerősi körömben lennél, én magam vernélek el úgy ahogy megérdemled.

Mert inkább jobb lett volna korházba kerülnöd, mert megvertek mint gyáva féregnek lenni aki mimdent és mindenkit eldob félelemből.

2022. jan. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrség? Cserbenhagyásért még téged is elővesznek ha a nőt bántották volna.
2022. jan. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!