Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Képtelen velem a jövőről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képtelen velem a jövőről beszélni. Van így értelme?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt, ebből 3 éve együtt is élünk. Fiatalok vagyunk, én 24, ő 27 éves, látszólag minden szuperül működne, de a barátom képtelen velem a jövőről beszélni. Soha nem hozza szóba, sőt, ha én kérdezem róla, hogy mik a tervei, mit szeretne, csak hárít, hogy ő nem akar erről beszélni.

Amúgy sem egy beszédes típus, de nagyon rosszul esik, bánt, és érzem, ahogy távolodok tőle emiatt, mert számomra fontos lenne, hogy legyenek közös terveink, gyerekeket szeretnék, esküvőt stb. Igazából ő még azt sem tudja kimondani, hogy ő is szeretné ezeket a dolgokat, akár velem akár mással...

Más férfiak is ilyenek? Vagy én nem kellek eléggé? Hogy kéne ezt kezelnem?

Hiába mondom neki, hogy erre valószínű rámegy a kapcsolatunk, nem nagyon erőlteti meg magát, meg hát az nem is lenne az igazi, ha csak úgy "kizsarolnám" belőle azt, amiről azt gondolja, hogy én hallani akarom.


2017. márc. 20. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem, más (komoly kapcsolatra alkalmas) férfiak nem ilyenek. Legalábbis a párom példáuk kifejezetten szeret ilyesmit saját maga is szóbahozni, pedig fiatalabbak vagyunk.
2017. márc. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem komoly beszélgetés szükséges. Ha te elhatároztad magadban a terveidet, akkor ülj le vele szembe mondd el neki és ha ő nem nyilatkozik a jövőbeli terveiről akkor te lelépsz.

Amúgy oké, h nem beszél róla, mert nem is kell erről regényhosszakat beszélgetni, de abban igazad van, h annyit kellene tudnod, h számíts-e komolyabb előrelépésre vagy ne. Mi is a párommal már beszéltük, h pl eljegyzés után 1-2 év múlva lenne az esküvő stb. szóval azért van róla szó, tudom, h ő is akar majd egy komoly elköteleződést. Szóval azért a barátod is kitudhat nyögni egy A-t vagy B-t. Szerintem sem érdemes ilyennel fenyegetőzni, bár nem is tudom, h miért is vagy még vele ha te magad írtad le , h "nem nagyon erőlteti meg magát". Akkor miről is beszélünk? :D

2017. márc. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Az én barátom is dettó ugyanilyen és én is szenvedek ettől.
2017. márc. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Nincsenek ilyen tervei, törekvései. Máskülönben beszélne róluk. Nem baj lányok, nesze nektek puhapötsök. :D
2017. márc. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nézd hát neki tök oké ez a felállás: amikor kedve van etyepetyézni akkor kéznél vagy te.de nagy taktikusan kivár hogy hátha feltűnik a szintéren valami nagyobb mellű/seggű
2017. márc. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A férfiak általában nem a nagy szavak emberei. Lehet a párod is ilyen tipus, irtad is, hogy nem egy nagy beszédes fazon. Szerintem egyszerűen nem tudja, hogyan is kéne ezt neki szavakban kifejeznie, mert nem ilyen a személyisége.


Viszont megértelek téged is, ha te úgy érzed, a következő szintre emelnéd a kapcsolatot, ő viszont hárit, akkor nincs mit tenni, lépni kell. 24 évesen meg pláne van időd keresni olyan embert, akivel a kommunikációs igényetek ugyanolyan. :)


Ha belegondolsz, baromi fontos eleme ez egy jól működő kapcsolatban: később, ha még nagyobb, fajsúlyosabb döntéseket kéne hozni, akkor is háritani fog, meg csöndben maradni? :/

2017. márc. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hat ha nem ad jelzéseket hogy ő szeretne kêsőbb akàr gyereket és nem hallod a szàjàbol hogy mi akkor felejtős!Ismerős szitu àllandóan a hàritás vagy ha nem akkor témàt vâlt az én párom is kb ilyen de sztem ne harcolj vele felesleges !Mi majdnem szétmentünk mert sok mindenért veszekedtem harcoltam !
2017. márc. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tini fejjel igy mennek bele egy kapcsolatba hogy csak a huseg meg a bizalom szavakkal dobaloznak. Meg sokan idosebb korukban is igy. Ebbol tanultok, milyen elvarasokat kozoltok a "tetszel, te is nekem" szindrómában es mar akkor kiderulnek a hasonlosagok kulonbsegek es nem csalodunk akkorat.
2017. ápr. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!