Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor éreztétek azt hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor éreztétek azt hogy a kapcsolatoknak vége? Milyen jelekből?

Figyelt kérdés
Vagy mikor éreztétek azt hogy már nem bírjátok tovább?
2022. jan. 12. 06:26
 1/5 A kérdező kommentje:
*Kapcsolatotoknak
2022. jan. 12. 06:28
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Olyan hideg rideg közömböß volt hogy erzelmi bántalmazásnak éltem meg

Nem bujt, nem ölelt, abszolut semmi(csak szex), nem beszélgetett velem, nem tudtam már ellaudni se mellette ahogy némán hátat fordít (se jóejt se puszi se semmi), leredukált szexkapcsolatra, hónapokon át próbáltam ujra éleszteni a tüzet egyedül, és amikor dacbol azt mondta egyutt se vagyunk, értsem meg elmult, honapok mulva volt egy olyan nap, hogy teljesen összetörtem. Teljesen feladtam azt, hogy ezt vissza lehet még hozni.


Lett masik barátom, meglátott vele kocsival (nagyon jo kocsi),hirtelen belé csapott a villám hogy elveszit, azota sír kapar utánam, elhalmoz ajándékokkal hogy menjek vissza, beszélget velem, ölelget, támogat lelkileg stb.


Nem békulok ki vele. A mostani barátom szerelmes és imád. A sok bántalmazás után nekem ez életmentő.

2022. jan. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ridegek lettünk mindketten a másikkal. Alig beszélgettünk. Nem kívántam a szexet vele emiatt nagyon lecsokkent a szexuális életünk. Idegesített a puszta jelenléte, jobban szerettem egyedül lenni mint vele.
2022. jan. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Amikor elkezdtem elcsendesedni. Amikor ráhagytam.a dolgokat amikor már vitázni sem akartam vele. Észrevettem,hogy egyre többet dolgozok,hogy ne kelljen hazamenni, a szex már csak kötelező jellegü volt. Ekkor megbeszéltük,hogy már nem érzünk egymas iránt semmit és jobb lenne mindkettőnknek uj társat találni.

Ő nem hallgatott meg,nem figyelt rám stb

2022. jan. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolat végének sajnos nem mindig vannak olyan nyilvánvaló jelei, hogy például a másik fél kevesebbet keresi a társaságom, vagy hogy nem mosolyog rám, nem kedveskedik annyit. Nekem két olyan tapasztalatom is volt, amikor nem volt ilyen látható ok, minden rendben lévőnek tűnt, aztán a egyszer csak egyik hétről a másikra elhagytak. Ez szerintem olyankor fordul elő, amikor belép a képbe egy harmadik személy, aki elcsavarja a párunk fejét. Ilyenkor felgyorsítva történnek a dolgok, éppen azért, mert a párunk nem hidegült még el tőlünk, s el akarja kerülni a hosszas lelkizést, ezért egyszerűen csak egy hirtelen döntéssel kiradíroz az életéből, mintha előző héten még nem azt suttogta volna a fülembe, hogy mennyire szeret. Ez egyfajta önbecsapás a párunk részéről, hogy neki könyebb legyen, de nagyon tud ám fájni, mély sebet ejt.
2022. jan. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!