Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon félek, h szakítok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek, h szakítok vele. És nem akarom elveszíteni, megint az a csalódás nem szeretném. Pedig mindennek valamikor vége. Szerintetek, belekezzek az ilyen kapcsolatokba?

Figyelt kérdés
2014. júl. 6. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Túl sok az információ!!!!
2014. júl. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért akarsz vele szakítani? Bár ha nem működik a kapcsolatban valami,akkor helyesebb megbeszélni.Ha ez után se működik,akkor szakíts.
2014. júl. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is ugyan így vagyok,rohadtul félek az újabb csalódástól,de tudom/érzem,hogy ő tényleg szeret engem és,hogy nem csak arra kellek neki.Én is szeretem őt,és csak arra gondolok,hogy szeretjük egymást,boldogok vagyunk együtt,aztán majd lesz ami lesz,de ha tényleg igazán szeretitek egymást és ha mindent meg tudtok beszélni,akkor nagyon sokáig,sőt még az is lehet,hogy örökké együtt lesztek :) Csak merd őt szeretni és merj benne bízni,tudom,hogy rohadt nehéz sajnos:(én is ugyan ezt élem át,de próbálok csak a jó dolgokra gondolni,hogy mennyire jó vele és már több,mint 1 éve vagyunk együtt:)szóval no para,nektek is működni fog,ha mind2 igazán akarjátok a kapcsolatotokat!!:) 17/L
2014. aug. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!