Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Át lehet hidalni az anyagi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Át lehet hidalni az anyagi különbségeket az eltérő dolgokat?

Figyelt kérdés

Itt nem a milliomos és a szegény ellentétről van szó. De ő és a családja kb olyan szegény, hogy télen most is csak egy helységben fűtenek, alig van mit enni stb.Mi sem vagyunk gazdag család de ilyesmi sosem volt sosem tartoztunk, azt ettünk amit szeretnénk jutott mindenre.

Sokszor észreveszem elég fura a hozzáállása dolgokhoz…

Most én vagyok a rossz?


2022. jan. 12. 08:27
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, én vagyok a nő, mindketten dolgozunk már es huszonévesek vagyunk.
2022. jan. 12. 08:27
 2/15 anonim ***** válasza:
Mit jelent hogy rossz a hozzáállása dolgokhoz? Extrém spórolós vagy épp ellenkezőleg, hülyeségekre veri el a pénzt?
2022. jan. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%
Menekülj!!!
2022. jan. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
2 Inkább az, hogy nem akar semmi programot pedig egy kisebb nyaralás ilyesmi belefért volna… valahogy úgy veszem le akinek nem volt gyerekszobája… meg igen mindenből olcsot vesz oke mindneki azt vesz amit akar de engem meg kinevet, hogy mit urizálok….
2022. jan. 12. 09:01
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Exem se akart velem nyaralni kettesben spórolás címen, bezzeg ha haverokkal mentunk volna tobb napos autostalálkozora, egybol akart akkor már nem a spórolás érdekelte.
2022. jan. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem ő mem ment mással se de élmények meg igenis kellenek hat csak a mokuskerek legyen? Persze ésszerű keretek között gondoltam én is.
2022. jan. 12. 09:09
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
Értesd meg vele, hogy ésszerű keretek között igenis kellenek élmények. Egy egy hétvége belföldön apartmanban megszállva, túrázva, városnézve alig jelent 20-30 ezer többletet. Meg egy 5 napos nyaralás is kijöhet szépen fejenként 30-40-50 ezerből. 2-3 hétvége meg egy nyaralás simán beleférhet szegényebb rétegeknél is, túra, városnézés, ilyenek ingyen vannak, a boltba ha bemész máshol is ugyanannyi az ára a dolgoknak, nem kell föltétlen éttermezni ilyenkor se. A lényeg, ahogy írtad, az élmény. Ennyi kell, a mókuskerékbe belebetegszik az ember lelke.
2022. jan. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Hogy értesse meg szegénnyel ha teljesen máshogyan nevelkedett? Tudod miért van annyi idős ember aki amúgy tele van mint, a dèli busz és kuporgat? Mert ebben nőttek fel, nélkülöztek és nem tudják levetkőzni ezeket a dolgokat, mert rettegnek a pénztelenségtől. Hiába 30-40 éve már megindult az anyagi gyarapodás, annyira beléjük ivódott a szegénység, hogy rettegnek folyamatosan.


Kérdező! A párod, és te teljesen máshogy gondolkoztok az anyagiakat illetően. Teljesen nem fog megváltozni a hozzáállása, maximum javulhat. Ha valóban nagyon szegény a családja, nem lehet, hogy bűntudatot érezne ha elmenne veled szórakozni? Szerintem hasonló érzelem lehet a háttérben.

2022. jan. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
8 És akkor már egész életében kuporgasson? Én azt gondoltam épp fordítva lesz és motiválja majd de jó, hogy ha sokat dolgozom és haladok akkor többre jutok.
2022. jan. 12. 10:05
 10/15 anonim ***** válasza:
Mindig spórolós marad. Arra nem költ ami nem “ létszükséglet”. De ne legyen igazam.:)
2022. jan. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!