Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Át lehet hidalni az anyagi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Át lehet hidalni az anyagi különbségeket az eltérő dolgokat?

Figyelt kérdés

Itt nem a milliomos és a szegény ellentétről van szó. De ő és a családja kb olyan szegény, hogy télen most is csak egy helységben fűtenek, alig van mit enni stb.Mi sem vagyunk gazdag család de ilyesmi sosem volt sosem tartoztunk, azt ettünk amit szeretnénk jutott mindenre.

Sokszor észreveszem elég fura a hozzáállása dolgokhoz…

Most én vagyok a rossz?


2022. jan. 12. 08:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
66%

Úgy értesse meg vele, hogy elmennek egy hétégére egy hegyvidéki tájra vagy egy szebb kisvárosba apartmanba busszal. És lejegyzik szépen mi mennyibe került, és összevetik az élménnyel. 2 nap 2 főre 20000-ért lehet rendes apartmnat találni, buszozás attól függ milyen messze van, de kijön 10000-ből akár (140 km-ig, oda-vissza 2 főre) Költenek 30000 Ft-ot, de 2 napig túrázhatnak csodaszép tájakon (Északi-középhegység, Balaton környéke, bárhol), vagy gyönyörű városokat nézhetnek (Veszprém, Székesfehérvár, Gyula, Parádsasvár, hagy ne soroljam fel mindet :D ). És bemennek a boltba kifliért és tömlős sajtért, egy forinttal nem kerül többe a kaja, viszont hatalmas élmény kikapcsolódni, kicsit más helyen lenni, emlékeket felidézni, képeket nézegetni.

Ebből ne férne bele 2-3 egy évben?

2022. jan. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

11 Hasonló lett volna bár autoval mennénk de ismerős nyaralójába baráti áron. De nem volt lelkes nem is érdekelte össze vesztünk ezen …

Annyira bánt. Mert miért dolgozik az ember ?!

2022. jan. 12. 10:39
 13/15 anonim ***** válasza:
Én hasonló cipőben járok mint te, kérdező. 4 éve vagyok ebben a kapcsolatban. Nem lett jobb nálunk. 23L
2022. jan. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Igen sejtettem hogy ilyesmi lesz, ezért is kérdeztem rá a pénzhez való hozzáállására. Hát, nem lesz jobb. Ő ebben nőtt fel, hogy amire kellett még arra se volt, nemhogy bármi luxusra. És igen, neki már egy ilyen kis hétvégézés, nyaralás is annak számít. Őrülten vésztartalékol, számítva arra hogy majd beüt a szar megint, mint gyerekkorában. Ezt sem "kinevelni" nem lehet belőle, sem megváltoztatni amíg ő maga nem érzi ennek szükségét.
2022. jan. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

13. Sajnálattal olvasom ezt, hogy nem lesz jobb.


14. Én is tartalékolok nem szorom a pénzt de kikapcsolódás néha kell.

2022. jan. 12. 14:30
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!