Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hűthet ki emiatt kapcsolat?

Figyelt kérdés

Nem vagyok rendmániás, de szeretem a rendezett lakást, de akkor se történik semmi baj ha épp egymás utáni többszöri használat miatt nincs a helyén vlmi x ideig,de utána mikor nem kell tovább a helyére kerül ( Nem napok hetek után)..

Barátnőm ilyen h mindent előhagy, lerak stb amivel nincs baj ha épp siet, de nem teszi el amint ráer és a folyamatos " rászólások" miatt úgy érzem kezdek belefáradni..


Én pedig olyan vagyok h elrakom ha már nem kell,nem az h erre nem érek rá de a mobilozásra óráim vannak..


2022. jan. 12. 08:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi miatt nem kellene még, beszéld át vele többször, ha kell, mondd el neki, hogy ez neked sokat jelent. Csak szépen, asszertívan, ez a lényeg. Egy kicsit neked is kell engedned, kicsit elnézőbb lehetsz, kicsit többet pakolsz, de cserébe idővel ő is legyen rendesebb. Ennyin ne hagyj elmenni egy amúgy jó kapcsolatot szerintem.
2022. jan. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Fú, a férjem ugyanazzal küzd, mint te. Én próbálkozom, sokszor sikerül már odafigyelnem, de egész egyszerűen az esetek nagy részében elterelődik a figyelmem és az önuralom mindig is gyenge pontom volt.


Ültesd le és beszélgess vele, ne rászólj, hanem mondd el, hogy bele vagy fáradva, neked ez sok, és muszáj besegítenie.

2022. jan. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Exem volt ilyen hogy mindig mindenert rám szolt.

Hova tehetek le egy poharat hova nem hogyan mosogassak töröljem le a kád szélét furdes utan, minden aldott nap ugy kellett az ágynak kinéznie hogy még az is számított milyen szogben állnak a diszparnák stb.


Soha de soha nem éreztem magam otthon nála. A kapcsolaton nem rontott ugyan de nem akartam vele összeköltözni meg plane ebbe ilyen merev ember mellé gyerek, aki majd ragaszt fest majszol, vagy esetleg berohan cipővel, á.

Nem tudja hogy a ház van értünk, es nem fordítva.


Szépen tonkre is ment a kapcsolatunk, mert érzelmileg is egy merev rideg ember.


Most olyannal járok aki egyszeruen laza es en vagyok neki a fontos, es nem az hova teszek le egy poharat.

2022. jan. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Már megint itt vagy, de jó. Azt ilyenkor azért hozzátehetnéd, hogy te egész nap lószart se csinálsz, ő meg két helyen melózik, hogy eltartson.. Valahogy mindig kifelejted.
2022. jan. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt is kifelejtetted, hogy a barátnőd már a depresszióba kergették az állandó elègedetlenkedèseddel. Azt ilyen már azèrt mobilozik állandóan.
2022. jan. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
3as nem azt mondtam hogy olyan vagyok amit írtál de ugyan tegye már el azt a dolgot amit egyszer elővett és már nem használ!- ne nekem kelljen szólni h basszus hetek óta hozza se nyúlsz ugyan tedd már el
2022. jan. 12. 12:37
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Neked is a házad a párod ugy nez ki. Az ilyeneknek élete a ház.
2022. jan. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hányszor fog még ez a kérdés újra és újra feljönni? Ha ide százszor írod ki, akkor is a mobil lesz fontosabb számára és nem a rend. Vagy megszokod vagy továbbállsz, de már tényleg nagyon unalmas.
2022. jan. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Savlekotő ***** válasza:
53%
Nem illetek össze ,exem volt ilyen,zuhanyozni se lehetett ,mert mérte stoperrel hány perc,mindent el tenni mint a múzeumban,a szex is keserves lett emiatt,kívánta a tököm nem anyámmal meg egy idegbeteggel mániákussal akarok szexelni,na ki is vágtam a sérült nőt..
2022. febr. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!