Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a volt barátnőmnek levelet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a volt barátnőmnek levelet írnék ugy hogy már 1 hónapja nem kerestem őt, es a levelben le volna irva minden érzés ti mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most azon gondolkodom hogy a volt barátnőmnek akit annyira szeretek írnék egy levelet amiben le lenne írva az összes érzésem, és egy bocsánat kérés az egész családhoz.. Ti mit szólnátok hozzá ha ilyet kapnátok ???



Persze a levelet ugy kell elképzelni hogy be teszem a posta ládájukba....


2010. szept. 8. 18:57
1 2
 11/13 anonim válasza:

Az előző vagyok :)

ÍRd meg neki! Ha kimegy USA-ba akkor legalább tudni fogja mit érzel, te is tudni fogod ő mit érez. Remélem válasz neked! Neked is könyebb lesz hidd el!

2010. szept. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm... Mondjuk mikor szakítottunk utána felhívott rá 3 napjára hogy mi ujság velem,aggodik értem , írt szülianpomra is , nézegette a képeimet... Egyszer ezt mondta máskor meg azokat a dolgokat mondta... Egyszóval nem tudtal eldönteni... Egyszer kijelentette hogy semmi esélyem meg hogy csak a rosszat tudom csinálni, máskor meg már hivott hogy hiányzok neki..meg ilyenek.. Meg hát van fennt közös képünk neten is.... Vannak jelek , és nem tudom hogyan de érzem hogy szeret... Hiába mondják sokan hogy hagyjam, egyszerüen ezt érzem bevülről és hogy gondol is rám...
2010. szept. 8. 19:16
 13/13 anonim válasza:
Írtam neked üzenetet...olvasd el! :) Az aki előbb sokat irt!:)
2010. szept. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!