Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan, hogy egy jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy egy jól működő kapcsolatban folyamatosan egy régi lányon/fiún járt az eszed?

Figyelt kérdés

Tehát tegyük fel felnőttél (24+), már komoly kapcsolatban vagy régóta, de van egy lány/fiú évekkel ezelőttről, akivel bármilyen oknál fogva nem jött össze semmi, pedig meg voltál győződve róla, hogy ő a Nagy Ő. (Egymással való viselkedések, esthossznyi beszélgetések, testi érintések, közös programok stb alapján)


De soha nem mertetek egymás felé lépni, ezért nem lett belőle semmi, vagy csak szimplán elváltak az útjaitok.



Van valakinek ilyen sztorija? Szoktatok a meglévő kapcsolatotokban ilyen személyre gondolni, epekedni, hogy bárcsak összejött volna?


2022. jan. 13. 01:04
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

Volt egy ilyen srác, 4-5 éven keresztül beleremegtem, ha csak megláttam. Jóban voltunk, közös hobbi miatt is sokat találkoztunk és a húga volt az egyik legjobb barátnőm, de sosem alakult semmi. Aztán megismertem a férjem, és mindenki más megszűnt számomra létezni is. 😊


Ilyen szinten megmaradt a fejemben, hogy ha felmerül a reménytelen szerelem témája, akkor beugrik, de ennyi, sosem gondolok rá. A szomszéd településen él a családjával, azt hiszem 3 gyerekük van, de nem vagyok benne biztos. 😊

2022. jan. 13. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

Igen volt ilyen, hogy senki nem mert lépni....


Volt amikor minden nap eszembe jutott, aztán egyre kevesebbet és kevesebbet.


Aztán mikor volt egy jó kapcsolatom végre, akkor volt, hogy hónapokig eszembe sem jutott...aztán volt, hogy azt vettem észre., hogy már 1 éve nem jutott eszembe.


elszállt a vágy.


De most, hogy ezt olvastam most beugrott kicsit :)

2022. jan. 13. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"egy jól működő kapcsolatban"

Szerintem a jól működő kapcsolat és a közben másra gondolás/vágyás kizárja egymást.

2022. jan. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valahogy boldogságomban megcsap az hogy ezt a boldogságot valojában én az exemmel szerettem és szeretném most is.


Amikor ugyanazt érzem újjal,boldog vagyok mert látom azt hogy tényleg szeret akit szeretek es ennél több nem is kell, rögtön jön az az érzés hogy ezt láttam az exemen is mellette is BOLDOG voltam. Es azt szeretném újra.akkor es ott megállitani az időt. Hogy ne muljon el soha.


Olyan rossz az hogy vkit szeretek es aztán vége lesz.

Ezután akik jonnek csak ezért vannak mert az előzővel vége lett.

Nem lenne a ma boldogsága, ha a múlt boldogsága nem mult volna el.


Ez olyan mintha meghal pl a kutyád es kapsz egy másikat. Valahogy nem az igazi már így.

2022. jan. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*amikor ugyanazt érzem az újjal
2022. jan. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!