Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tűrhető egy kapcsolatban az ha a párunk más nőknek ír olyanokat, hogy, benne lenne a szexbe, sokszor elmegy fél napokra de előtte ír valamelyik csajnak, hogy talizhatnának és óvszert is visz, de nem történik semmi mert a csaj nem akarja?

Figyelt kérdés
Egyszer észrevettem a párom táskájában,hogy óvszert hord magával,mert kiborúlt a táska.Másik alkalommal elment Egy egész hétvégés fesztiválra nélkülem oda is vitt magával.De nem használta el.De bevallitta,hogy megfordult a fejébe.Ezek után én nem tudok benne bízni.
2018. jún. 12. 16:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
azért tart és addig mert és amíg nem talál jobbat. én dobnám.
2018. jún. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

:( Nekem nem lenne turheto.

Vagy megveszeljuk egyenesen, hogy legyen nyitott kapcsolat es megprobalnank ugy. De ilyen formaban nem viselnem el. Toled vajon elturne o ugyanezt?

2018. jún. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%

Miert lenne turheto??

De most komolyan. Valaki irjon egy ervet, hogy ez miert lenne oke, vagy elfogadhato :D

2018. jún. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
De komolyan ennyire alacsonyan hogy lehet az önbecsülése valakinek, hogy még ezek után is egy ilyen emberrel van együtt. Egy balek vagy kérdező és ezt szépen ki is használja. Állj a két szép sarkadra és a szádat arra használd, hogy elküld a fenébe...
2018. jún. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nincs ezzel baj. Eleve egy férfinak több minden megengedett.
2018. jún. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan agyiszinten vagy, hogy felmerül ez a kérdés, tűrjed, nem tudunk sajnálni.
2018. jún. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Úristen,rég kidobtam volna azt a férget! Elnézed,hogy másokkal szexelget, vagy ha nem is,akkor nem miatta nem jön össze??
2018. jún. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Pont azért kérdeztem mert nem olyan régen vettem észre ezeket a dolgait vártam egy kis ideig hátha felhagy vele de sajnos nem így lett ezért kiborult nálam a bili és számon kértem,de még ő van megsértődve,hogy ezen kiakadtam hiszen nem történt meg a dolog senkivel.Eddig még de ezek után kitudja mikor teszi meg.
2018. jún. 12. 17:08
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
De csak azért nem történt meg, (már ha igaz) mert nem talált hozzá megfelelő delikvenst.. És ez nagyon nem mindegy. Most tényleg arra akarsz varni, hogy mikor jön mar olyan nő aki összefekszik vele?
2018. jún. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Fél éve egyszer már szétmentünk pár hétre más problémák miatt,de van egy kislányunk aki miatt megpróbáltuk újra meg éreztünk még szerettük annyira egymást,hogy azt mondjuk próbáljuk meg.Látszott is rajta,hogy igyekszik megváltozni de az utóbbi pár hónapban megint előjöttek a régi dolgai meg pár hete észre vettem ezeket a nőzös dolgait,de ezt már én se bírom lenyelni csak a kislány miatt nem borítottam ki eddig a bilit,mert imádja az apját.De ez már sok!!!Csak kíváncsi voltam kinek mi erről a véleménye.
2018. jún. 12. 17:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!