Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent valójában én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent valójában én mindent megtettem a kapcsolatunkért?

Figyelt kérdés
Amikor komoly gond van a kapcsolatban gyakran az a válasz hogy én mindent megtettem..valójában mit is?
2022. jan. 13. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Annyit jelent, hogy az illető azt érzi, hogy nem tudott volna többet tenni. Ennyit tudott tenni, adni és kész. Ezt nem lehet listázni, hogy megtette hogy... Ez egy érzés megfogalmazása.
2022. jan. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmit nem jelent! Értelmetlen a kérdésed.

Ha komoly gond van minimum az egyik fél elégedetlen. Ott kezdődik, hogy nem is ugyanaz jelent problémát a 2 embernek.

Tipikus, szállj be a házimunkába, ha megteszi, az biztosan nem jó, legyen a szex kötetlenebb/izgalmasabb/sűrűbb, a partnernek ez még mindig kevés, legyünk többet együtt, csináljunk programokat, de a két embernek nem ugyanazt jelenti a kikapcsolódás, szórakozás...

2022. jan. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálam azt jelenti, hogy mindent, amire képes voltam egyedül, megtettem. Beszéltem a problémáimról, megoldási javaslatokat adtam, és nem vártam arra, hogy a másik gondolatolvasson, ha felém fordult a problémájával, nem lesöpörtem az asztalról, hanem megfontoltam, megbeszéltük, és amennyire tőlem telt, igyekeztem változni, ha egyedül nem ment, a segítségét kértem, stb. Az meg, hogy mennyire tudok változni, az nagyon erősen összefügg amúgy azzal, hogy a másik mennyire hajlandó komolyan venni az én gondjaimat, problémáimat. Pl. ha a páromnak a szexhiány a baja, az azért alakulhatott ki, mert úgy érzem, nem törődik velem, úgy meg szó szerint nulla a libidóm. Tehát ha ő nem tölt velem több minőségi időt, nem lep meg néha apróságokkal, nem beszélget velem, egyszerűen nem fogom kívánni nemcsak őt, hanem a szexet magát sem.

Mindenesetre tételesen nem lehet leírni, mert minden kapcsolat, probléma, ember más.

2022. jan. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!