Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire zavarna, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavarna, ha a párotok legjobb barátja ellenkező nemű lenne?

Figyelt kérdés

Középsuli óta ismerjük egymást, több mint tíz éve legjobb barátok vagyunk. Gyakran találkozunk, beszélünk, messengeren is sokat irkálunk egymásnak. Mindent meg tudunk beszélni a másikkal, támogatjuk egymást. Kicsit mintha testvérek lennénk.

A barátnőmmel négy hónapja vagyunk együtt, és (érthetően) kétkedve viszonyul az egészhez. Elmeséltem neki az egész barátságunkat, hogy nincs közöttünk másfajta kapcsolat, nem is lesz, pont azért, mert ennyire régóta ismerjük egymást.

Bár azt mondta, el tudja ezt fogadni, látom rajta, hogy bosszantja a dolog. Nagyon jól indult a kapcsolatunk, és nagyon szeretném, hogy továbbra is ugyanilyen jó legyen, de nem akarok, és nem is fogok tudni véget vetni a barátságnak.

Ti el tudnátok ezt fogadni, vagy szépen, csendben mérgezné a kapcsolatotokat?

(Azért nemet írjatok.🙂)


ápr. 29. 20:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
83%
Én nem fogadnám el,hogyha a párom más csajhoz közelebb állna,mint hozzám. Ez van,ilyen vagyok. 29N
ápr. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
83%

"Elmeséltem neki az egész barátságunkat, hogy nincs közöttünk másfajta kapcsolat, nem is lesz, pont azért, mert ennyire régóta ismerjük egymást."


Szóval volt köztetek másfajta kapcsolat, egyik a másikért oda volt, vagy egymásért és ha nem lennének több mint 10 éve barátok hanem pl. 3 éve akkor lehetne köztetek több?


Mert ebből az jön le és egy kicsit se megnyugtató csak szólok.

ápr. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

#2

Nem így értettem. Sosem volt köztünk semmi. Nem is lesz, mert ismerjük egymást, egy kapcsolatban nagyon hamar egymás agyára mennénk.😊

ápr. 29. 20:53
 4/26 anonim ***** válasza:
41%
Ket fajta ember van. Az egyik, amelyik meg elhiszi, hogy letezik ilyen, a masik fajta, aki mar nem hiszi el ezt. A legtobb ember az elete naiv szakaszaban az elso csoportba tartozik, majd kesobb a masikba.
ápr. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
77%

Engem nem zavarna. Az én legjobb barátom pasi, és a férjemnek semmi baja ezzel. Ismerik is egymást. Plusz régebb óta ismerem mint a páromat, mire fel dobnám a barátságot? Semmi okom rá. Egy kapcsolat loszart sem ér, ha az emberek nem bíznak egymásban.

Középsuliban voltak lány barátaim, de annyira kiábrándultam belőlük, hogy már nem tudok nőkben megbízni. Nem őszinték, gerinctelenek, ott szúrják hátba egymást ahol tudják🤮. Persze valószínű csak beválasztottam velük, de ez elég mèly nyomot hagyott bennem, hogy ne akarjak nőket barátnak.

ápr. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
21%
Hány éves vagy kérdező? Az exeddel miért ment tönkre a kapcsolat, a barátnő miatt?
ápr. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
90%
Engem zavarna, hogy van egy másik csaj akivel mindent megoszt. Nem élnék ilyen kapcsolatban. N
ápr. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
55%

"Gyakran találkozunk, beszélünk, messengeren is sokat irkálunk egymásnak. Mindent meg tudunk beszélni a másikkal, támogatjuk egymást."


Ez a rész nem tetszik egyáltalán.


Hetente egyszer taliztok, naponta írkáltok, vagy havonta egyszer és hetente egyszer írkáltok?


Oké, hogy mindent meg tudtok beszélni, de akkor a csajoddal miről fogsz beszélni? Vagy a csajodat is kibeszéled neki?


"Nem is lesz, mert ismerjük egymást, egy kapcsolatban nagyon hamar egymás agyára mennénk.😊"


Aha, de a lelki bajaitokat, a szép dolgokat elmondjátok egymásnak...Ez ellentmondásos.


"...de nem akarok, és nem is fogok tudni véget vetni a barátságnak."


Ez egyenesen riasztó.


Most ha te full szerelmes lennél valakibe elméletileg és döntés elé állítana, hogy vagy ő, vagy a barátnő akkor hagynád veszni a barátnő miatt? Nem beszélhetünk ilyen esetben szerelemről.


Nincs az a nő a világon aki neked eltűrné, hogy a barátnő valójában a csajod legyen és ő csak azért lenne az időiglenes csajod mert szerinted a barátnővel nem működne a kapcsolat.


El kéne dönteni, hogy a barátnő a fontosabb vagy a saját boldogságod.

ápr. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudnám elfogadni.


N

ápr. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
56%

"Most ha te full szerelmes lennél valakibe elméletileg és döntés elé állítana, hogy vagy ő, vagy a barátnő akkor hagynád veszni a barátnő miatt?"

Én igen. Amelyik döntés elé állít úgy hogy eddig is tudta az megy.

A barátok nálam barátok!

Én vagyok ugyan a nő, van egy jó barátnőm és 2 magyon jó férfi barátom...ezek 10en plusz éves barátságok. Plusz van egy haverom régóta akivel meg motorozni szoktam menni.

Ismerkedés elején ezt mindig tosztázom és ha nem tetszik akkor a szerelemig else jutunk.

N 32

ápr. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!