Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nárcisztikus miért teszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nárcisztikus miért teszi ezeket?

Figyelt kérdés

Felültet egy hullámvasútra: egyik nap törődő, kommunikatív, másik nap nem. Mindenféle ok nélkül.

Ha nincs kedve törődni a másikkal, akkor dob neki egy csontot, hogy azon rágódjon.

Mindent a kedve szerint tesz.

Az ilyen emberek nem érzékelik hogy a másik simán átlátja hogy szórakoznak vele?


2022. jan. 13. 17:55
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert neki belülről ez jön, nem tud máshogy viselkedni.


Szokták mondani, hogy vagy megszoksz, vagy megszöksz. Én megszöktem, ajánlom másnak is.

2022. jan. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, pedig szinte csak értelmes és hasznos válaszokat kaptál. Én ezt közvetlen közelről végignéztem a bátyámmal kapcsolatban (na ő egy nárci pöcs). Ha akarta, elővette a csajt, tejben-vajban fürösztötte (külföld, utazás, stb), ha meg olyanja volt, akkor egy mondvacsinált ürüggyel összecirkuszolt vele, és rábaxta az ajtót, felé sem ment hetekig, aztán megint elővette. Egy igazán rutintalan kis csajszi volt, egy tapasztaltabb garantálom, 2 hét után elhajtotta volna az anyja p....csájába.

Rajtad áll, ő nem fog változni.

2022. jan. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!