Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már, hogy lefeküdtél az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy lefeküdtél az exeddel, miközben tudtad, hogy mással van?

Figyelt kérdés
Ebbe miért megy bele valaki? Ez inkább annak a részéről gáz, aki belemegy vagy annak a részéről, aki úgy kavar az exével, hogy már van neki más?
2022. jan. 14. 11:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem ilyet azért tehet valaki, mert még szerelmes az exébe és a szeretetmorzsa illúziójába kapaszkodik.. Mindkét fél részéről gáz. A "belemenő fél" részéről azért, mert szánalmas lábtörlő viselkedés ez a fajta gyengeség, az ex részéről viszont még gázabb, mert gerinctelen, alja viselkedés amivel kihasználja az exét és a jelenlegi párját is.

Mondjuk a belemenő fél azért is belemehet, mert vannak szexuális igényei, de nincs új partnere és tesz magasról arra, hogy mennyire gyomorforgató az egész szituáció, ez esetben tökre megérdemlik egymást a szutyok exszel és rejtély, hogy miért szakítottak.

2022. jan. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen, bár még nem voltak teljesen együtt. Nekem még nem volt más és kellett a szex, az ex szerint pedig olyan jó voltam, mint senki más az ágyban. Szóval, win-win helyzet volt.
2022. jan. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Nem, mivel én szóba sem állok egyikkel sem onnantól, hogy ki van mondva, hogy vége.
2022. jan. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

Ha azt nézzük, hogy ez miről árulkodik a személyiségüket tekintve, mindkettőjüknek gáz, mert egy ilyen tett kötődési problémákra utal. A gáz szó nem is megfelelő, inkább azt mondom, hogy problémát jelez azzal kapcsolatban, hogy mennyire képesek megfelelő partnerkapcsolatot kialakítani, szóval számukra szívás az élet ilyen szempontból.


Ha a felelősség oldaláról nézzük, akkor annak nagyobb gáz, aki csal, hiszen ő a párja felé is felelősséggel tartozik. Az teljesen lényegtelen, hogy ez éppenséggel az exével történt, igazság szerint nem is értem, hogy ezt az információt miért emelted ki.

2022. jan. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%

Nem csináltam ilyet, de szerintem az a gázabb, aki a párját csalja meg ilyenkor. Ő az, aki átver egy másik embert, a szemébe hazudik és tönkre vágja a személyt is és a kapcsolatot is.

Az exet hol érdekli, hogy mi van az új párjával, nem is ismeri valószínűleg. Itt morális probléma van annál aki belép harmadikként, de akkor se annyira ártalmas, mint aki megcsalja a másikat.

2022. jan. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Hűséggel nem én tartozom, hanem ő. A saját hűségemre maximálisan figyelek is, az övéhez semmi közöm. Ha nem velem csinálja meg, megcsinálja mással. Nem hiszem, hogy egy ilyen esetben azt kellene meghurcolni, akivel megcsaltak... A féreg a párja az illetőnek. Milyen érdekes, hogy mikor én voltam kapcsolatban, még csak eszembe sem jutott exeknek irkálni (vagy bárkinek ilyen célzattal).
2022. jan. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Aki az új párját csalja nyilván erkölcsileg hibásabb.
2022. jan. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

En csak azért mert nem volt más.

Nincs ló jo a szamár is alapon vagyok csak exekkel.

Ha van pasim akkor nem nézek hatra mivel valojában egyik sem kell már.nem véletlenül exek.

2022. jan. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
*ha van pasim viszont, akkor
2022. jan. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Volt. Első kapcsolatom volt, 1,5 év. Én 22 voltam a srác 27.


Közeledett a Szilveszter, a srác elhatározta, hogy elmegy a falujába a barátaival Szilveszterezni, de nem volt vonatra pénze, így én adtam neki...naív voltam, akkor nem zavart, hogy engem meg sem hívott a buliba :D

Rá két hónapra szakított velem. Mint kiderült, azon a bulin összejött az exével.

2 hónapig csalt engem a volt csajával, majd miután szakítottunk, én vissza vissza járogattam hozzá, volt, hogy én akartam menni, és volt, hogy én akaratam menni. Magyarán még nagyon ragaszkodtam hozzá ő meg kihasználta az ingyen pinát...de kb a csaj már nála lakott. Láttam a pomponos papucsát az előszobában.

Aztán 2,3 hónap után lekoptam, mert lassan, de leestek a dolgok.


Aztán lett egy lányuk. Majd a nő 5 év után elhagyta, vissza ment a gyerekkel a faluba.

Aztán a pasi új nőt fogott ki, tőle iker lányai lettek :D


Csak azért tudom ezeket, mert egy időben gyakran találkoztunk tök véletlenül és olyankor mindog beszélgettünk egy kicsit.

2022. jan. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!