Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki mennyi idő után jött össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mennyi idő után jött össze újra az exével?

Figyelt kérdés

Buta kérdésnek tűnhet. Az érdekelne, hogy egy szakítás után mennyi idő telt el, miután újra megpróbáltátok. Sikeres volt? Mi egy jó újrakezdés legfontosabb része?

1,5 éve nem tudom kiverni a fejemből az exem, valahol tudom, hogy ő sem engem. Azt gondoltam hosszabb távon jobb lesz nekünk külön, de úgy érzem elvesztettem a családom. Hiányzik.

Nem érdekel, hogy a töltött káposzta jó csak felmelegítve.:)



2022. jan. 14. 12:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
30%
Soha az életben nem jöttem újra össze exszel. Még a töltött káposztát is utálom, frissen is, nemhogy felmelegítve 🙂 Akit otthagytam, az soha többé nem jöhet szóba.
2022. jan. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szakítottunk fél év után. Nem találkoztunk 1 évig, utána valahogy összehozott minket megint a sors. Most már 7 éve együtt vagyunk.
2022. jan. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

“Bezzeg régen jó volt a Trabant,

Bezzeg régen jó volt a Lada.”


Egy hét múlva, kb. 2x ennyit élt meg a dolog. :D

2022. jan. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!