Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok errol a helyzetr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok errol a helyzetrol? Lent.

Figyelt kérdés

Adott egy 29 eves ferfi es egy 21 eves lany. Megismerkednek, es rajonnek hogy egyre tobb bennuk a kozos. Egymasba szeretnek, de kiderul h a pasinak felesege van, akivel nem boldog. Allitasa szerint nagyon szereti a csajt, tenyleg csomo mindent megtesz erte, ugy viselkedik mint akinek a szerelem elvette a szep eszet, soot, meg nem is "nyomul", hogy azt lehessen mondani, hogy csak a szexre hajt, tisztelettudoan viselkedik stb.

Mit tennetek a csaj helyeben?Kilepnetek a kapcsolatbol, vagy varnatok amig lepik es tesz valamit annak erdekeben h egyutt lehessetek minden akadaly nelkul?

Koszi:)


2010. szept. 8. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

én nem kavarnék ilyen férfival!

Gondolj bele...annak idején biztosan szerette a feleségét de az évek gondjai elszakította egymástól őket.Most te vagy a favorit de mi garantálja,hogy pár év múlva nem jársz te is úgy mint a férfi mostani felesége?Hogy házas létére más nőkkel kavar a felesége tudta nélkül...

20F

2010. szept. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, miért nem válik el, ha annyira szerelmes?!

Ha valóban Te lennél minden, ami szép neki, akkor miért nem hagyja el a másikat?

Nem akarlak elkeseríteni, de nem véletlenül mondják, h nős pasival soha ne kezdj... nem tiszta jellem, aki becsapja a társát. Megbízhatatlan, és hiteltelen a szememben.

Az meg hogy udvarias, és nem törtető? -hülye lenne nyomulni, ha így is megkap. A világ ilyen egyszerű és kegyetlen.

Hidd el, ezt csak a tapasztalat mondatja velem.

24L

2010. szept. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem kap meg:P
2010. szept. 8. 22:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha annyira szeret, fontosabb vagyok neki, mint egy rossz házasság. Megvárnám, amíg elválik.
2010. szept. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én nem járnék ilyennel... h utána engem is megcsaljon...
2010. szept. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én is félnék, h később én is a mostani felesége sorsára jutok és engem is megcsal majd,ráadásul olyan gerinctelen módon, h nem mondja el a házastársának, illetve nem válik el tőle.mert ez lenne a korrekt megoldás.
2010. szept. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
panasz vagy dicsekvés?
2010. szept. 13. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem panasz, es dicsekves meg annyira sem...ez egy KERDES kedves elozo;)
2010. szept. 13. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!