Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érezted már hogy nem felelsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted már hogy nem felelsz meg a párodnak?

Figyelt kérdés

Többször próbáltuk átbeszélni a gondjainkat egymással. Ő is elmondta én is.

Viszont ő azt mondta úgy érzi nem felel meg nekem..


De amit nem értek hogy akkor hogyan akarhat (ilyen érzéssel magában) gyereket tőlem?


2022. jan. 16. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Ha ő érzi ezt, akkor neki kell dolgoznia az önértékelésén. Javaslom, hogy keressen fel egy pszichológust.
2022. jan. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%

Nem tőled akar gyereket, hanem magának. Te mit nem értesz, mikor elmondta, hogy ez élete legnagyobb vágya?! Azért nem szakít veled, mert 8 év után azt reméli, hogy végre elnyeri a jutalmát. Attól is fél, hogy kifut az időből, 29 évesen nincs újabb 8 éve másra. Amúgy meg tényleg nem felel meg neked, 0-24 itt ócsárolod évek óta, az egész napod nem áll másból. Én egyszer szeretnék ennyi szabadidőt, csak három napig, amennyi neked van ide írogatni.

Két idióta fogyatékos, amúgy tökéletesen összeilletek, megérdemlitek egymást.

2022. jan. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
11.46-kor írtad ki róla az előző kérdést.
2022. jan. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!