Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fair-e ultimátumot adni?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm több éves kapcsolatban élt a párjával együtt, mindketten 30 körüliek.


Most év elején azt mondta a női ismerősöm a pasinak h most vagy elveszel vagy vége a kapcsolatnak..


Ti kaptatok már hasonló ultimátumot?


2022. jan. 16. 13:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ez rendben van!

Mindenkinek joga van megélnie amit szeretne!

2022. jan. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért, az jobb lenne, ha se szó, se beszéd, egyből szakítana? Vagy tűrnie kéne? Szerintem oké, ő megmondta, mit akar, és mi lesz, ha nem kapja meg. A pasi pedig eldöntheti, hogy teljesíti vagy nem teljesíti. Nincs pisztoly tartva a fejéhez.


Én amúgy adtam már ultimátumot, bár nem ilyen kérdésben. A páromnak anno megmondtam, hogy vagy rendbeszedi magát, eljár pszichológushoz a szorongásával ÉS nekiáll munkát keresni (én meg segítek neki), vagy felejtsük el egymást. Tűrni nem voltam hajlandó tovább, és vártam is eleget, szóval vagy dobtam volna egyből, vagy még utolsó reményként megfenyegettem, hogy nemcsak az életét cseszi el, hanem engem is elveszít, ha nem kapja össze magát. Szerettem, nem akartam elveszíteni, ezért vetemedtem erre. És ez végül hatott.

2022. jan. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
5%

amúgy minden nő ilyen pszichopata?


egyik pillanatról a másikra tudna szakítani 0 érzelemmel?


legalább ne írnátok ki a netre, így nem sokáig lesz még balek, aki összejön veletek :D

2022. jan. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezek olyan kérdések, amiben nincs kompromisszum. Gyerek, házasság, lakhely, stb: vagy azonosak a tervek, vagy szakítani KELL.

Gondolom, több éve vár a beígért lánykérésre, a kérdező meg egy gyűrűt se mer bevállalni, mert amúgy nem tervez vele komolyan, csak amíg nem jön jobb.

Ilyenkor van az, hogy két éven belül házasok, úton a baba, csak mindketten mással.

2022. jan. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

Miért ne lenne fair?

Az ultimàtum olyan keserű fel hangú szó, pedig ott van benne a döntési lehetőség, csak tudja előre mi lesz a következmény kvázi figyelmezteti rá.

2022. jan. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
3-as, miért? Az érzelmekre hivatkozva maradjon egy kapcsolatban, ahol nem érzi jól magát?
2022. jan. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
nem kérek privátokat (3-as voltam)
2022. jan. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jogos. Néha szükség van arra, hogy az ember egy nap alatt pontot tegyen egy dolog végére több hónap, év fölösleges reménykedése helyett.


Én is adtam már ultimátumot, nem ezzel kapcsolatban, hanem hogy vagy ettől a perctől azon lesz, hogy megoldja azt a problémát, ami miatt képtelen vagyok vele lenni vagy pedig ne szenvedjen, mondja ki, hogy nem akar változtatni és köszönjünk el, mielőtt csúnyára fordul a dolog köztünk. Előtte hónapokon keresztül próbáltam finoman kérni... Nem vett komolyan.

2022. jan. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jogos és KORREKT is szerintem. Inkább mint az exférjem, akiről a mai napig nem tudom, mi volt a problémája, sosem szólt, hogy valami gondja van a kapcsolatunkkal, egyszer csak lelépett egy nővel, aki már előzőleg a szeretője volt. Jobb lett volna, ha társként kezelve, megbeszélte volna velem, hogy mi a gond a kapcsolatunkban, és ha nem sikerült volna megoldani, akkor szétmentünk volna. De nem így...
2022. jan. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%

A 4. válaszolónak van igaza. Sajnos ebben a kérdésben kompromisszum nem létezik. Ezek olyan vágyak, álmok, amiket nem szabad senki kedvéért sem feladni.


Szóval fairnek fair, de értelmetlen. Az a kapcsolat, ahol ultimátumra van szükség, már egyébként is halálra van ítélve sajnos.

2022. jan. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!