Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak nekem jelent ez problémát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem jelent ez problémát?

Figyelt kérdés

A barátomnak mániája, hogy őt mindig simogatni meg cirogatni kell filmezés, meg pihenés közben. Alapvetően én is szeretem a testi kontaktot, de amikor én is pihennek, akkor nincs kedvem vakargatni a hátát, mert akkor már az nekem nem kikapcsolódás. Eleinte szórakoztatott, hogy unszolt, hogy csináljam, de egyre jobban elkezdett bosszantani. Már többször megmondtam neki, hogy ne kovetelőzzön, legyen rám is tekintettel. Volt nem egyszer, hogy már félálomban voltam és akkor kezdett el nyaggatni. Mostanra már van, hogy ez vita tárgyát képezi, amikor megmondom, hogy most nem és kész, mert amúgy nem kényelmes pózt váltanom, hogy elérjem, vagy egyszerűen csak szeretnék nyugalomban lenni. Illetve volt olyan is, hogy elkezdte ő simogatni az arcomat így pihenés közben, amire kértem, hogy ne csinálja, de folytatta, végül már le kellett fogom a kezét, mert utálom, ha matatnak ilyenkor rajtam, de képtelen felfogni. Ma odáig fajult egy ilyen vita, hogy azt találta mondani, hogy önző vagyok és mindig csak magammal vagyok elfoglalva, ami nagyon rosszul esett, hiszen tejes mértékben az ő életéhez igazodom, én utazok hozzá vidékre minden hétvégén, az ő dolgaival foglalkozom, kutyát setaltatok, vigyázok rájuk stb. Őt kisergetem ide-oda, miközben halálosan unom a vidéki dolgokat. Korabban nem így volt, de teljesen felborult az egyensúly.

Ez az állandó maceralas pedig halálra idegesít. Azt is mondta, hogyha szeretném, akkor magától menne ez a dolog. De én utálom csinálni és kapni is. Abnormális vagyok emiatt?



2022. jan. 16. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy abnormális! Más a szeretet nyelvetek. Ezt az emberek megértik, és nem csinálnak belőle ilyen hisztit, min ő! Főleg, hogy megmondtad, hogy ez így már több, mint kellemetlen.
2022. jan. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"ami nagyon rosszul esett, hiszen tejes mértékben az ő életéhez igazodom, én utazok hozzá vidékre minden hétvégén, az ő dolgaival foglalkozom, kutyát setaltatok, vigyázok rájuk stb. Őt kisergetem ide-oda, miközben halálosan unom a vidéki dolgokat."


Erre ő mit szólt amikor mondtad neki?

2022. jan. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak más az igényetek ilyen téren
2022. jan. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A gyakran követelt es sokaig tarto cirogatás, vagy masszázs is, az már munka, es nem szeretgetés abszolut.


Senki nem várhatja ezt el a másiktol. Sőt alapvetoen mindenki udvarias is ebben, hogy nem keri sokaig vagy amikor a másik aludna, vagy bármi.


Valszeg az anyja szoktatta ehhez gyerekkorában. Elb.szta.

2022. jan. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
"én utazok hozzá vidékre minden hétvégén," Akkor legközelebb ha elsö szora nem érti meg, fogadja el az álláspontodat, öltözz föl és indolj a te lakásodba. Nyugodtan mondd meg neki, hogy valoban nem szereted annyira ahogyan azt ö elvárja. Nem is tudod, nem is akarod ennyire alávetni magad az ö elképzeléseinek. Hagyd nyugodtan ott és igyekezz elfelejteni ezt az önzö, manipulativ holyagot! (Ugysem huzzátok sokáig együtt!)
2022. jan. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

# Azt, hogy a kettőnk jövőjét építi. És most ez ilyen.... Mondjuk tudnám még cifrazni, , hogy mekkora cirkusz árán tudtam csak elerni, hogy ne kelljen találkozom minden hétvégén az anyjával, aki folyamatosan bántott a gonoszkodó megjegyzéseivel. És bár elismerte, hogy nekem van igaza, azt elvarta, hogy továbbra is álljam a sarat minden hétvégén.


#5 Le is léptem, van dolgom bőven és pihenni is akartam kicsit a hétvégén.

2022. jan. 16. 18:28
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Nem sértésnek szánom hidd el, de jó nagy csicska vagy.
2022. jan. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, simogassa a gömbvillám.
2022. jan. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!