Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hiba lenne összejö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hiba lenne összejönni vele ilyen okból? Anélkül hogy szeretném vagy esélyt látnék arra, hogy megszeressem?

Figyelt kérdés
Hiányzik az, hogy egy fiú szeressen. Van egy srác aki már hónapok óta próbál találkozóra hívni, de általában nincs hozzá kedvem. Közel lakunk egymáshoz. Sosem akartam tőle többet, úgy érzem nem felel meg nekem. Viszont most előtört belőlem a szeretet hiány, így arra gondoltam hogy találkoznom kellene vele és talán össze is jönnék vele..
2011. aug. 20. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Aludj rá egyet. Ha eddig nem tetszett most sem tetszik és hülyeség fejest ugrani egy ilyen jövőtlen kapcsolatba...
2011. aug. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt jól jegyezd meg 1 életre: CAK IS KIZÁRÓlAG SZERELEMBŐL VÁLASSZ TÁRSAT!!!!! Aért mert az nem szép dolog, hogy csak a szeretet hiányod miatt kell a srác. Elég önző viselkedés lenne a részedről, és érzelmileg nagy csalódást okoznál neki. Csak azért ne keress valakit (pláne ha amúgy össze sem jönnél vele ha nem lennél ilyen labilis helyzetben) mert te most azt igényled, hogy szeressenek. Nem szebad szórakozni mások érzéseivel, ilyenkor gondolj bele : neked, hogy esne fordított esetben ha kiderülne, hogy csak vmi "pótlására" kellesz?
2011. aug. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam:S, viszont ebben az esetben mit kellene tennem? Hogyan szerezzem meg a számomra szükséges szeretetet?
2011. aug. 20. 18:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha csak szeretetéhséged van arra jó egy barát is nem feltétlenül kell vele járnod...
2011. aug. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még nem is találkoztál vele. Tedd meg, méghozzá többször is, de ne döntsd el előre, hogy összejössz-e vele vagy sem. Majd alakul. De találkozó az legyen.
2011. aug. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!