Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol a hiba?

Figyelt kérdés

Egy 30 év körüli srác vagyok. Már egy ideje naon jó lenne ha végre nekem is lenne párom. Azonban még sincs.

Szerintem átlagos megjelenésű vagyok de 1 kicsit félénk.

Főleg a munkahelyemen könnyen beszélgetést tudok kezdeményezni gyakorlatra jövőkkel. Szívesen társalognak velem.Szimpatikusnak és jó arcnak tartanak.

A barátaim szerint jólelkű, megbízható és szórakoztató vagyok.


Nem tudom miként változtassak.


2011. szept. 19. 10:51
 1/9 anonim válasza:

Legyen önbizalmad.

Csak annyi a bajod, hogy nincs önbizalmad!

2011. szept. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
ne legyél félénk.
2011. szept. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csapj le az egyik gyakorlatosra.
2011. szept. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Te ha ezt tapasztalod amit leírtam és látod nagyon szimpatizál veled a másik fél engednéd magadhoz közelebb.

Mondom ha külsőre semmi extra nincs rajta.

2011. szept. 19. 10:59
 5/9 A kérdező kommentje:
Az 1. hozzászólóra gondolok. Mellesleg ezek 25-28 éves orvosok akik most végeztek az egyetemmel. Szóval nem egy átlagos hebrencs csitrik.Mentőknél dolgozom így akadok velük össze.
2011. szept. 19. 11:02
 6/9 anonim válasza:
kezdj el ismerkedni akár a neten ,majd belejösz .Valószínű "begyöpösödtél" a szó jó értelmében. sokan vannak igy senkinek sincs a homlokára írva hogy SINGLE!!!!!! sok sikert!
2011. szept. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lehet fura amit mondok de nekem azután jön be valaki ha a hétköznapi veselkedését látom . Szóval ahol magát adja és nem próbál kicsit sem más lenni.A neten pedig nincs fizikai,élő hús vér kontaktus. Remélem sikerül kihámozni mit nyögdécselek.
2011. szept. 19. 11:08
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem félénk vagy!

Úgy látom az önbizalommal nincs hiányod! Talán, mondom talán, lehet, hogy azért utasítanak el, mert akaratodon kívül elutasítasz vagy megbántasz mindenkit? Csak azért gondolom, mert hasonló szitu egyik ismerősömnél, és mikor saját fülemmel hallottam, hogy egy nőt megbántott, akkor hívtam fel a figyelmét arra, hogy a hölgy csak ismerkedni szeretett volna vele, ő meg nem emberi módon tudtán kívül elutasította!

37/N

2011. szept. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ani87 ***** válasza:
100%
legyél határozott, kezdeményezz, sok önbizalommal, érezd magad a legjobb pasinak, és amit kisugárzol azt a nők is észreveszik, próbálkozz, ha egyik nem megy majd megy a másik
2011. szept. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!