Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy a barátom újra belém szeressen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A barátommal nagyon szerettük egymást,nagyon szerelmes volt belém,kedveskedett mindig..Ám én sokat féltékenykedtem(alaptalanul) és a sok vita következménye az lett,hogy elmúlt az irántam érzett szerelme.Azt mondta,még szeret,de nem annyira,mint az előtt.Mit tehetnék,hogy újra szerelmes legyen?Azóta nem kötekszem,aranyos vagyok,de még mit?

Fiúk,lányok véleményét egyaránt kiszeretném kérni.


2010. szept. 9. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de a szerelem előbb-utóbb elmúlik. És olyankor már nemigen van visszaút.
2010. szept. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezek végülis elég hamar történtek,tehát nem húzódik mondjuk már fél éve,vagy több hónapja.Szinte egyik hétről a másikra jött neki ez az érzés.2 hete még szerelmes volt.Akkor sem?
2010. szept. 9. 12:06
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha igazi az érzés, akkor nem fog elmúlni. Főleg nem 2 hét alatt, ne viccelj:) Olykor 2 év is kevés, hogy feledjünk. Ha tényleg szeretett téged ez a srác, akkor azon lesz, hogy megoldjátok a problémátokat. Én úgy gondolom, azért mondhatta ezt neked, hogy végleg hagyd abba a féltékenykedést, biztosan rosszul esett neki, hogy nem bízol benne...

Nincs még itt veszve semmi, mert ha szeretitek egymást, akkor ebből nem lesz komoly gond! Egy kapcsolat sem akadálymentes, vegyétek kézbe a dolgokat. Én is nagyon féltékeny típus vagyok, de soha nem mutatom. Inkább azt mondom a barátomnak, hogy menjen mindenhová, csináljon, amit szeretne...beválik:)

Nem kell tenned semmit, csak fékezd a bizalmatlanságodat!

19/l

2010. szept. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
42%

Szerintem elég egyértelmű!

A srác a haverjainak panaszkodott, hogy hisztis az asszony, azok meg összehozták egy másik csajjal (pl.: olyannal aki már régóta tetszik neki)

2010. szept. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

12:36-os köszönöm a tanácsot,és a nyugtatást.Próbálok minél kedvesebb lenni,látom rajta is,hogy azért próbálkozik,akarja,csak lassabban megy neki...

Remélem elég lesz annyi,hogy ha kedves vagyok,nem vitázom.Vgay kell még vmi?


Másik csaj meg tuti nincs!De azért köszi a figyelmeztetést!

2010. szept. 10. 01:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!