Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a barátom belém szeressen?

Figyelt kérdés

Járunk és én nagyon szeretem, ő azt mondta, hogy szeret de egyáltalán nem látszik. Még 5 hete járunk csak.

Szóval mit tehetnék, hogy belém szeressen. Jártam már olyan fiúkkal akik nagyon szerettek és ezt éreztem is... Tudom, hogy ő nem az a "hősszerelmes" típus, de azért jó lenne ha valahogy, úgymond magamba tudnám bolondítani :D

Köszi a válaszokat előre is.. És oltásokat nem kérek..


2010. dec. 27. 12:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ha nem ilyen típus, akkor sehogyan.

Megvannak a maga jelei, ha egy férfi szerelmes.

2010. dec. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nyilván szeret, ha jártok.
2010. dec. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
ha nem szeret azért aki vagy akkor semmi értelme.a szerelmet nem lehet erőltetni.meg mi értelme lenne olyanná kiadnod magad hogy beléd szeressen,ha nem vagy olyan.ha nem szeret minek jártok?
2010. dec. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

baromság hogy szeret ha jártok...lásd én...:D

egyáltalán nem voltam szerelmes a volt csajomba, de k*rni jó volt vele na, mondjuk ki!

lehet erre megy ki a játék...bár nemtudom volt-e már akció...

Meg egy másik megközelítése a dolgoknak, hogy lehet az első komoly barátnője vagy, és nem tudja még hogyan kell viszonozni a dolgokat...(lásd szintén én 14 évesen...:S)

hány évesek vagytok am?

2010. dec. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Lehet, de én nem érzem...

Úgy értem, hogy járt egy lánnyal az ismerőseim közül de vele csak játszott.. Összejött vele, rá 2 napra szakított vele, majd megint ugyan ez, de azért velem már csak több mint 1 hónapja jár :-S

Szóval mégis mit tegyek, hogy igazán szeressen?

2010. dec. 27. 13:00
 6/17 A kérdező kommentje:
Semmi olyasmi nem volt, és nem is lesz semmi... Még mind2en fiatalok vagyunk..
2010. dec. 27. 13:03
 7/17 anonim ***** válasza:
1 hónap egy ilyen férfinál nem is túl sok. :) Majd fél év múlva térjünk vissza szerintem erre a kérdésre. :)
2010. dec. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Ha te vagy neki a megfelelő nő, akkor beléd szeret.

Nem akarlak megbántani, de neked kell megváltoznod ahhoz, hogy szeressen téged.

Én se tudok olyat szeretni, aki nem igazán az esetem:(

2010. dec. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Én megváltozom a kedvéért mert borzasztóan SZERETEM!!!
2010. dec. 27. 13:46
 10/17 anonim ***** válasza:

hiába változol ha nem szeret....nem fog belédszeretni akkor sem ha 90 es melleket csinálsz, meg j.lo segget...

mit takar az a NAGYON fiatal? mégis mennyire? 15?

2010. dec. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!