Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elérni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Varga Peti kérdése:

Hogyan tudnám elérni hogy belém szeressen a barátom?

Figyelt kérdés

Én egy 16 éves fiú vagyok és kiskorom óta tetszik egy lány aki jó barátom de pár éve rádöbbentem hogy nagyon szeretem.

Csak sajna nála fontosak a külső tulajdonságok. Hogyan vegyem rá hogy ne a külső tulajdonságaim helyezze előtérbe?


2011. jan. 30. 23:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Milyen külső tulajdonságaiddal lehet baja?
2011. jan. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Hogyan tudnám elérni hogy belém szeressen a barátom?

Én egy 16 éves fiú vagyok


Amikor idáig elolvastam, nagyon furcsa arcot vágtam xD

2011. jan. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
hát elég válogatós egy lány de amit tudok róla az az hogy nála 3 külső dolog lényeges de elég értelmetlen. 1 arc 2 ruházat 3 haj... csak én vagyok ilyen hogy nem értem vagy van így ezzel más is ?
2011. jan. 30. 23:55
 4/27 anonim ***** válasza:

Elérni ,hogy ne a külsőt nézze ,azt te nem tudod ,nem is fogod tudni ,ha nagyképü csaje ,akkor a külsőt nézi ,és felszínesen visszautasít

Ha pedig szerényebben utasít vissza ,mint 1 müvelt lány ,akkor ne mérgelődj fel tüstént és vágd hozzá az első tárgyat ami kezedbe kerül

Nézz magadba ,nézd meg ,kérdezd meg magadtól ,miért utasított vissza ,lehet az ok benned rejtőzik ,túl goromba vagy ,ha közeledben van ,túl 'górén' viselkedsz és feszült leszel ,keresd egyszer magadban a választ ,azután nála !

2011. jan. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Na jó, válaszolok normálisan is. Az ilyesmin nem igazán lehet változtatni, ha valahogy bekönyörgöd magad nála, akkor is zavarni fogja, hogy nem vagy számára álom pasi! Szal, ha nem jösz be neki, nem mondom hogy hagyd, de inkább várj vele pár évet! :)
2011. jan. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Ui: tapasztalatom alapján segítek neked ,mivel szeretném hogy mások is ne essenek ebbe bele ,amiben én voltam ,nagy szégyenülés ért (azért nem vágtam hozzá semmit :P)
2011. jan. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Hát.. Én már sokszor kerestem magamban a választ de nem találtam rá. Amúgy meg ha a közelében vagyok normálisan lazán viselkedem :D Én nem ilyedek meg ilyesmitől xd
2011. jan. 31. 00:02
 8/27 anonim ***** válasza:

Ja és ,a csaj emos ,vagy valaminek az őrültje ?

PL: a ruházata furcsa ?mármint gangsztás ,rockos ,mármint feltünő ?

2011. jan. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Na én tiszteletben tartom azt hogy Nőket semmilyen testi módon nem bántom xD
2011. jan. 31. 00:04
 10/27 A kérdező kommentje:
Hát Ő nem ilyen ő simán csak magát adja nem utánoz senkit
2011. jan. 31. 00:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!