Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi értelme a kapcsolatoknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme a kapcsolatoknak, ha nincs gyerek?

Figyelt kérdés
Szexre van Tinder és kismillió társkereső. Kajára ott a Foodpanda, a Wolt.

2022. jan. 20. 12:16
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
96%

#6

Ezt nem igazán értem. Van párom, mégis alap a nyugdíjbiztosítás.


Elég furán gondolkozol. Kapcsolatban én párt/társat akarok, nem fedezőmént/tenyészkancát.... Szomorú lehet az a párkapcsolat, aminek csakis a gyerek miatt van értelme.

(Amúgy ilyen esetben mi történik, ha a gyerek már felnőtt? Ha elköltözik messzire, vagy neadjisten meghal? Akkor szakítás/válás, mert többé nincs értelme együtt lenni? Vagy ezt hogy kell elképzelni? :DDD )

2022. jan. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, nem te írtál rám Facebook datingen, hogy senkit nem találsz szexre, mert minden nő komolyat akar és nem te kérdezted meg tőlem, hogy azért akarok-e kapcsolatot, mert gyereket akarok? :D
2022. jan. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
8%
Magadnak való ,(talán túlságosan racionális) típus vagy, nincs ezzel baj, nem vagyunk egyformák
2022. jan. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
8%
Egy egészen más jellegű szeretet,élet,család alakul ki ha vállalsz gyereket. Aki azt mondja mindent meg tud kapni gyerek nélkül az ne is adja rá a fejét! Nem azt mondom ,hogy rosszul csinálja!Sőt! valószínűleg a lehető legjobb ami neki kellhet. Mert azt belül kell érezni ,hogy akarok-e csemetét vagy sem! És azt a másfajta szeretetet,családot amit az elején említettem, csak a szülés,a vállalás után lehet megélni...
2022. jan. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Az életnek sincs értelme.. csak úgy van”.

Ha valaki akar gyereket/ha nem.. mindkettő opció teljesen érthető.

2022. jan. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 2 gyerekünk van, de nem a gyerekek miatt vagyunk kapcsolatban. Ha kirepülnek (már nem is olyan sokára) újra ketten leszünk. Egy csomó dolgot tervezünk arra az időre 😀
2022. jan. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
napi troll
2022. jan. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
65%
Hmm lehet hogy meleg vagy ? Vagy nagyon sokat kell önfejlesztened, mert szomorú, hogy meg nem ereztel olyan szeretetet, köteléket valaki iránt, hogy úgy érezd, meg akarod osztani vele az életed. Szerintem magadban keresd a választ, es ne a gyerekben
2022. jan. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező: a pulya miért-, és mire lenne megoldás?
2022. jan. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Nem vagyok társkeresokon jelenleg 12es
2022. jan. 20. 20:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!