Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha valakivel már együtt vagytok sok hónapja vagy pár éve, nagyon szeretitek, de kiderül hazudott a koráról 2-3 évet?

Figyelt kérdés

Jó nagy baromság tudom, de elmondom az okát. Nem kell mellettem állni, csak hogy engem is megértsetek. Mindig is volt egy ezzel kapcsolatos önbizalom hiányom. 28 éves vagyok és 26-nak mondtam magam a megismerkedésünkkor, ami annyira banálisan kicsi különbség, hogy sokszor azt látom nem éri meg egyáltalán. Régebben már ért pár rossz tapasztalat, amikor úgy éreztem azért utasítottak el, mert kiderült idősebb vagyok, mint ami az ő elképzeléseikben élt. Tudni kell rólam, hogy nagyon kisfiús baba arcom van, vagy lehet mondani jól tartom magam, mindenesetre 28 évesen most is általában olyan 21-22 évesnek tippelnek és mindenki meglepődik, amikor elmondom a valódi korom. A személyimet is mindig elkérték olyan 25 éves koromig, tehát mindig ilyen volt az életem. A párom egyébként 22 éves és ezért is féltem ismerkedéskor, hogy talán túl idősnek gondol magához, hiába nézek ki 22-nek, ha amúgy 28 vagyok. De régen sajnos volt pár ilyen rossz élményem, hogy egy lány magával egykorúnak gondolt, aztán amikor kiderült 5 vagy 7 évvel idősebb vagyok mint amit ő gondolt, akkor nem akart már tőlem semmit és ez elég rosszul esett.


Az a baj emiatt furdal eléggé a lelkiismeret, mert minden másban őszinte vagyok, de félek ha ez egyszer kiderül akkor megingatja a bizalmat a kapcsolatban. De azt se tudom melyik lenne jobb, minél hamarabb felhozni vagy pedig hogy később derüljön ki. Nyugis ember vagyok egyébként, ő a második párom az életemben és családot is el tudok vele képzelni egyszer, szóval nem vagyok az a drámázós vagy az az egyik kapcsolatból a másikba ugráló típus.


2022. jan. 22. 18:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ennek mi értelme volt?

Nem az a lényeg hogy 2 évet letagadtál, hanem az hogy hazudtál, tudod... Bizalom.

2022. jan. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Kirúgnám. Bocs. Aki ilyen BAROMSÁGBAN hazudik, az bármiben meg fogja tenni, csak hogy elkerüljön egy konfliktust, egy számára kellemetlen helyzetet, vagy megszerezzen valamit, ami neki kell. Vagy valakit, teljesen figyelmen kívül hagyva az ő esetleges preferenciáit, elvárásait, AKARATÁT. Egy ilyen után soha nem bíznék benned többé.
2022. jan. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Úgy érzem ez valami olyasmi, amiben nagyon magamba kell szállnom. Mindig is félni fogok attól, a jövőben is, hogy valaki esetleg a korom és a kinézetem közti különbség miatt elutasító lesz velem (nem csak romantikusan, de másban is), de ezen valahogy felül kell emelkednem. Most arra hajlok elmondom neki inkább minél hamarabb konkrétan és hátha megbocsát.
2022. jan. 22. 18:44
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem sokáig maradt volna titok. Kb az első nap megnéztük egymás személyiét, ha már kikerült a zsebből az asztalra... 😂🤣😂
2022. jan. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Hat év nem nagy korkülönbség, köztem és a férjem között is annyi van. De ha a koráról hazudott volna, kiteszem. Nem azért mert x évvel idősebb / fiatalabb a mondottnál, pusztán a hazugság ténye miatt. Pláne hogy ilyen banális dologról van szó. Egyébként nem értem, hogy tudtatok éveket leélni egyótt úgy hogy nhem látta az okmányaidat? Sose kellett ügyeket intézni, nem utaztatok el sehova együtt? Én már annyiszor írtam le a férjem születési dátumát, hogy lassan jobban tudom mint a sajátomat. Repjegy- szállásfoglalás, e-ügyintézés stb.
2022. jan. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Azonnal szakítanék. Nem a korod miatt, hanem a hazugság miatt. Hiába mondod, hogy minden másban őszinte vagy, azok után, hogy a saját korodról hazudsz igazából elveszik minden bizalom
2022. jan. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
51%

Érdekes téma.


Partnerkeresőn tengek jelenleg és jellegéből fakadóan elég széles skálán keresek 18-40 között. Legalább is az van beírva, a valós tartomány kicsit szűkebb, de ha értelmes és tudja is mit beszél akkor jöhet a fiatal :)


Nemrég azonban megtalált valaki, akivel elég sokat szövegeltem, aztán ahogy elküldte a képét rögtön kijött hogy legalább 10évvel idősebb a megadott tartományomtól... Aztán később egyértelműsített, hogy a 40-hez +17 és én meg vagyok 37 azaz 20évvel idősebb :D


Az indoklás az volt, nagyobb eséllyel talál valakit 45évesen mint 57évesen. A gond csak az hogy legkésőbb a találkozón úgy is kiderül és nem is értem az ilyen mire gondol :D


Bár az én korom is el van tolva pár évvel a partnerkeresőn, aminek megvan az oka, de ha valakivel tovább jutok egy beköszönésnél, amint kijön rá a lépés megtudja a valódi koromat :)

2022. jan. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
34%
Mennyi őszinte ember van itt, ők biztos nem hazudtak soha senkinek, semmiben, semmilyen módon.
2022. jan. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Az első randitől számított 3 nap, amibe még azt mondom belefér. Izgultál, nadzoltál stb...tehát az még kimagyarázható.


Talán az első 2 hétben már ciki, de megbocsátható nagy nehezen. Ha hónapok, évek telnek el mire elmondod az igazat, hát nincs esély konkrétan folytatni a kapcsolatot.

2022. jan. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
45%
Én kedves kis huncutsagnak találtam amikor egy fiúról kiderult, hogy nem 1 évvel fiatalabb nálam, hanem 3 évvel. Értettem és meg értettem, szeretett volna osszejonni velem. Ez nem akkora hordereju loditas mintha valaki pl. nos és azt mondja szingli.
2022. jan. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!