Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha valakivel már együtt vagytok sok hónapja vagy pár éve, nagyon szeretitek, de kiderül hazudott a koráról 2-3 évet?

Figyelt kérdés

Jó nagy baromság tudom, de elmondom az okát. Nem kell mellettem állni, csak hogy engem is megértsetek. Mindig is volt egy ezzel kapcsolatos önbizalom hiányom. 28 éves vagyok és 26-nak mondtam magam a megismerkedésünkkor, ami annyira banálisan kicsi különbség, hogy sokszor azt látom nem éri meg egyáltalán. Régebben már ért pár rossz tapasztalat, amikor úgy éreztem azért utasítottak el, mert kiderült idősebb vagyok, mint ami az ő elképzeléseikben élt. Tudni kell rólam, hogy nagyon kisfiús baba arcom van, vagy lehet mondani jól tartom magam, mindenesetre 28 évesen most is általában olyan 21-22 évesnek tippelnek és mindenki meglepődik, amikor elmondom a valódi korom. A személyimet is mindig elkérték olyan 25 éves koromig, tehát mindig ilyen volt az életem. A párom egyébként 22 éves és ezért is féltem ismerkedéskor, hogy talán túl idősnek gondol magához, hiába nézek ki 22-nek, ha amúgy 28 vagyok. De régen sajnos volt pár ilyen rossz élményem, hogy egy lány magával egykorúnak gondolt, aztán amikor kiderült 5 vagy 7 évvel idősebb vagyok mint amit ő gondolt, akkor nem akart már tőlem semmit és ez elég rosszul esett.


Az a baj emiatt furdal eléggé a lelkiismeret, mert minden másban őszinte vagyok, de félek ha ez egyszer kiderül akkor megingatja a bizalmat a kapcsolatban. De azt se tudom melyik lenne jobb, minél hamarabb felhozni vagy pedig hogy később derüljön ki. Nyugis ember vagyok egyébként, ő a második párom az életemben és családot is el tudok vele képzelni egyszer, szóval nem vagyok az a drámázós vagy az az egyik kapcsolatból a másikba ugráló típus.


2022. jan. 22. 18:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

8!

Hát képzeld a koromról még sosem hazudtam, mivel elég nagy a lebukási esély.

Egyébként javaslom kedves kérdező hogy minél hamarabb mondd el a párodnak az igazságot, valamikor nemsokára úgyis lesz szülinapod, kellemetlen lenne akkor megtudnia

2022. jan. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
22%

“Hát képzeld a koromról még sosem hazudtam, mivel elég nagy a lebukási esély.”


Külön menő, hogy így fogalmaztad meg, ahogy. Szóval akkor érdemes hazudni, ha kicsi a lebukás esélye? A hazugság elvégre csak onnantól hazugság, hogy lebuksz vele. Valószínűleg Te is ugyanúgy hazudtál már akár a párodnak is, sőt lelövöm a poént, ő is neked. Ez a fokú bizalom amiről itt a kommentek között szó van, csak elméletben létezik, átlag emberekkel nem egyeztethető össze. Szimplán mert mindenki hazudik valamiben, szinte minden nap, legyen az bármilyen apróság miatt. Akkor a következetes ember az első lebukásod után tőled is kérdezhetné, hogy akkor innentől hol a bizalom.


Nem a kérdezőt akarom mentegetni, meg azt promózni, hogy ez rendben van, pusztán a képmutatás része a dolognak szórakoztató.

2022. jan. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
91%

Azért ne csináljunk úgy, mintha hazugság és hazugság mindig ugyanaz a szint lenne. Ne vegyük egy kalap alá azt, amikor megkérdezi a párod messengeren, kivitted-e a szemetet, te marhára elfelejtetted, visszarohansz megcsinálni, de azt mondod, persze, szívem. Vagy azt kamuzni, hogy nem annyira lett borzalmas a kaja, miközben de, annál is borzalmasabb. És bármilyen hihetetlen, ennél komolyabb dolgokban sosem hazudtam a páromnak. És ez is baromira ritkán fordult elő, mert semmi okom nincs rá. Másnak igen, de az nem a téma tárgya.

De más, amikor az ember pofájába hazudik egy olyan dolgot, ami akár azt is befolyásolja, hogy össze akar-e jönni az illetővel. Ez a másik ember akaratának a figyelmen kívül hagyása. Egy olyan emberé, akivel elvileg szorosabb kapcsolatba akarsz kerülni, akár eljutni az együttélésig. Ez gusztustalan.

2022. jan. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Kidobnálak, mert számomra alap az őszinteség.


Hagytam már faképnél srácot azért, mert hogy "jobb színben tüntesse fel magát" 170-nek hazudta magát, és mikor megjelent, nálam (168) is alacsonyabb volt.

Persze én voltam a rbnc, hogy nekem az alacsonyabb srácok nem is jók (a barátom is az), de az fel sem merült benne, hogy talán kapásból nem kéne hazudnia.

2022. jan. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

12!

A szövegértésed a 0-val egyenlő már ne is haragudj :D

Egy szóval nem írtam hogy érdemes hazudni, ezt nem tudom melyik ujjadból szoptad ki.

Természetesen előfordult már velem is hazugság, de nem nagy dolgokban és bármennyire is elképzelhetetlen számodra, nem is minden nap szoktam.

De hát mindenki magából indul ki ;)

2022. jan. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
59%
Ha letörölted a szádból ömlő habot akkor keresd majd meg annak a mondatnak a végén a kérdőjelet is. Nem hazudsz a korodról saját elmondásod szerint, mert nagy a lebukás veszélye. Szerintem ebből teljesen következetes volt a kérdés, esetleg fejleszd akkor a fogalmazási készségeidet, hátha akkor jobban kitudod fejezni magad a jövőben.
2022. jan. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

16!

Törölgetnem semmit nem kell, de köszönöm az aggódást ;)

Érdekes módon eddig a legtöbb ember megértette amit mondani szeretnék, itt is teljesen egyértelműen fogalmaztam, szóval nem hinném hogy az én önkifejezésemmel van baj

2022. jan. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
59%
Mennyi kellemetlen ember van itt. Én szimplán egy jót nevetnék és menne tovább minden.
2022. jan. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!