Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfogadható lenne, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható lenne, ha egy férfinak ilyen szinten van ilyen sok nő barátja?

Figyelt kérdés

Egy darab férfi haverja van, az összes többi nő.


-Az egyikkel hetente beszél telefonon egy órát, akkor is, ha épp randizik, mert a csaj toxic kapcsolatban van és neki panaszkodik ahelyett, hogy szakítana.

-A szomszédjához gyakran átmegy beszélgetni, az a nő mindenkit utál, aki körülötte lebzsel, full odavan érte, meghívta egy esküvőre, mint a plusz egy főt, a családjának is mesélt már róla.

-Több nőnek is megmondta, hogy akár hajnalban is felhívhatja, ha szükség van rá, ezt meg is teszik olykor olykor.

-Sok nőnek írja napi szinten, hogy mennyire csodálatos, értékes, szerencsés lesz az a pasi, akivel majd összejönnek, tehát növeli az egójukat. Emellett egy-kettővel a szexting is megy, miközben másoknak azt mondja, hogy biztos nem feküdne le az adott nővel.

-Minden barátját hazaviszi kocsival másik városba is, éjszaka is.

-Az exe, akivel 7 évet volt együtt, még mindig a barátja, sokat beszélnek és találkoznak is, van egy közös kutyájuk, aki a nőnél van. Erről az exről napi szinten 5-10 sztorit elmesél, pedig már 3 éve nincs köztük semmi.


Vélemény?


2022. jan. 23. 14:52
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:
86%
Ez valami puncibubus coach?
2022. jan. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Ez azért már túlzás. Pedig nekem is van nő haverom, egyel szinte napi szinten beszélünk, de azért nincs összefonódva az életünk.
2022. jan. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Számomra van egy-két dolog, ami ebből elfogadható lenne, vagy kicsit módosítva. Pl. engem is felhívhat bármelyik barátom az éjszaka közepén is, AMENNYIBEN baromi nagy gáz van. Vagy volt egy barátom, aki nagyon durva válságon ment át, ő abban az időszakban hívhatott.

De ennek a java része messze túlhalad azon, amit az ember a vele megegyező nemű barátjával megtesz. Pl. a szexting :D. Szóval a pasas egy hatalmas nagy redflag.

2022. jan. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%

A sok női barát vonzó tud lenni, ugyanakkor bizonyos esetekben gyanússá is teheti az illetőt.


Nekem általánosban volt egy osztálytársam, aki mindig a lányokkal lógott. Sosem focizott velünk, meg semmi olyan fiús dolgot nem csinált. Én melegnek gondoltam.

2022. jan. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%

En is voltam igy egy idoben. A sok friendzone eredmenye :)



37F incel

2022. jan. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Offolnám az ilyen pasit.
2022. jan. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Onnantól, hogy valaki az exével/volt dugópajtijával tartja a kapcsolatot, ráadásul barátságnak gúnyolva az egészet, részemről kuka.


A sok női baráttal nem lenne baj, ha valóban vegytiszta barátság lenne. Pl egy női túlsúlyos szakmában elfogadható, ha egy férfinek nők a barátai, mert velük tanult, velük dolgozik, nőket ismer javarészt (pl óvóbácsi, pszichológus). De ezek nem azok. Összevesztek és az első az lesz, hogy megy ezekhez nyígni a magánéleted kiteregetve meg nosztalgiázni, hogy mennyivel jobb volt, mikor még velük baszott. 🥰

2022. jan. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a férfi meleg, el is hinném hogy egyiktől se akar semmit. Xddd
2022. jan. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit olyan mintha kötődési zavaros lenne. Egyik női szoknyától a másikig csapódik. Nem tud egy helyen lehorgonyozni, képtelen a komoly elköteleződésre (lelki, szellemi síkon). Rá lehet fogni ezekre a "kapcsolatokra" azt hogy barátok, de ez annak sem igazán nevezhető. Emberileg nem lenne bajom a pasival, de hogy nem kezdenék vele párkapcsolatot az is biztos.
2022. jan. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok ellene az ellenkező nemű barátoknak, mert nekem is van 2-3. De ez a fajta szoros kapcsolattartás, ráadásul ennyi nővel, már az a kategória amit nem tudnék tolerálni.
2022. jan. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!