Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek mennyi év kor különbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyi év kor különbség, még az elfogadható kategoria, ha a nő idősebb a férfinál, fiúnál? 24/F

Figyelt kérdés
2018. szept. 30. 08:38
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
6 hónap
2018. szept. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
+6 év. /36F/
2018. szept. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyobb mint 40 éves különbséggel is volt kapcsolatom. Mi ezt elfogadtuk akkor, mást meg ne érdekeljen!
2018. szept. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát a te esetedben szerintem bármekkora, mert felnőtt ember vagy. Ha 10 évvel fiatalabb lennél, más lenne a helyzet. :D
2018. szept. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 3,5 évvel vagyok idősebb a férjemnél. 8,5 éve vagyunk együtt. 24 voltam mikor összejöttünk, ő pàr héttel később lett 21.

A max korkülönbség amit bevàllaltam volna , szerintem az 6 év, ha idősebb nàlam akkor max 7 , de nekem amúgy alapvetően a 0- vagy 3-4 év korkülönbség az teljesen rendben van. Lefelé vagy felfelé is. Az ilyen 8-10-15 év màr sok. Sose tetszettek az ennyivel öregebb pasik.

Ha a férfi a fiatalabb akkor egyszerűen figyelni kell arra, hogy az igények mennyire egyeznek meg. Ha a férjem akkor, 20-21 évesen pl bulizgatni akart volna, meg csak sima kalandot keres, sose jöttem volna vele össze. De neki is arra volt igénye amire nekem. Szerelemre, Komoly kapcsolatra, megàllapodàsra, hàzassàgra.

2018. szept. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

24 éves pasi esetében szerintem +4-5 év. De persze ze a Te döntésed, manapság már bármekkora korkülönbséggel lehet működőképes egy kapcsolat.


A gyerekkérdés kardinális, a ki mikor öregszik, hogy fog kinézni X év múlva..szerintem mellékes.

2018. szept. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!