Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban milyen program...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban milyen programokat szoktatok csinálni?

Figyelt kérdés

Nekem még sosem volt barátnőm, de félek hogy unalmas leszek a lányoknak, eléggé otthonülős vagyok, most hétvégén is csak itthon voltam. Párkacsolatban lehet gond ha nem vagyok társasági?


Ti húszonévesen milyen programokat szoktatok csinálni, milyen rendszerességgel?


2022. jan. 23. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
szex
2022. jan. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%

Ha van pénzed nem fogja érdekelni hogy unalmas vagy. Vidd el kiállításokra, meg ilyenek.

Ami fontos.

Virítsd a lóvét!

2022. jan. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy gond, ha nem vagy társasági. Jól kell kinézni. Csak ennyi kell hogy jobbnál jobb nőid legyenek tonnaszám.
2022. jan. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Mindenfélét, elég sokféle érdeklődésünk van és elég kalandszeretőek vagyunk. Hetente egyszer legalább szervezünk valamilyen programot, főleg mostanság, tekintve hogy jó ideig csak otthonlévős randijaink voltak (amiknek tagadhatatlanul megvan a maguk romantikája és nagyon szeretem őket, de önmagukban és hosszútávon nem kielégítőek).


Moziba és színházba havonta párszor megyünk (egy és öt alkalom között), ha a városunkban vagy egy szomszédos városban van egy új kiállítás, arra mindig elmegyünk, koncertekre is szoktunk járni, valamint nagyon szeretünk utazni és túrázni. Múlt héten egy négyes randin voltunk, ahol fiúk a lányok ellen lézerharc volt a program (a srácok nyertek kettő egyre). Jövő hét szombaton ha nem jön közbe semmi, planetáriumba megyünk.


Nekem rossz lenne egy otthonülős partner, mert esélyesen unnám magam mellette, de ugyanúgy én is rossz lennék neki, mert hozzá képest túlságosan örökmozgó vagyok. Hozzád hasonló habitusú lányokat kell keresni, mert vannak (az unokahúgom is inkább ilyen). Azt mondjuk nem tudom, hogy két otthonülős ember hogyan talál egymásra.

26/N

2022. jan. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
otthonülős lányok, írjatok
2022. jan. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

Otthon lehet szexelni,tarsasjatekozni,egyutt fozni,kadtyazni,marokkoz i,dominozni,activityzni. Rendezzetek at a lakast,rakjstok fel uj tapetat ,stb.

Lehet egyutt barkacsolni is.

Pl raklapbol kanapet,polcot stb.


Rengeteg lehetoseg van otthon is.

2022. jan. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kurunk egész nap.
2022. jan. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez a bajom, ha egyáltalán szóba is állna velem egy lány, valószínűleg szétunná magát mellettem.

21F

2022. febr. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!