Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is van benne igazság (kép)? Persze olyanoktól kérdezem főleg, aki nem gyakoris nézeteket vall, hogy 50 év után is napi 5 ször akar ágyba bújni a párjával (mert ezen az mindig ez jön le). Tehát olyantól kérdem, aki tapasztaltan látja ezt.

Figyelt kérdés
[link]
2021. márc. 10. 20:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

Lehet hogy 5x akar. De egyszer sem sikerúl. Akarni lehet 50x is.

50 felett heti 3-4 jó teljesítmény.

De huszonévesek is napi 1 ha régebben együtt vannak.

2021. márc. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

Embere válogatja.

Lehet, hogy többségben vannak azok, akik így gondolkodnak, de nem mindenki ilyen ám.

Nagyszülők, idősebb emberek mesélik nekem, hogy egy emberrel élték le az életüket.

Más világ, persze, ezt csak azért mondom, mert innen is látszik, hogy nem lehetetlen.

Rengeteg módja van annak, hogy feldobjunk egy kapcsolatot.

Ha pedig egy párnak ez nem elég, akkor csinálják amit a Járaiék, vagy akárki más aki nyitott kapcsolatban él

De az biztos, hogy én arra soha nem lennék képes.

2021. márc. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mármint úgy gondolkoznak, mint Istenes Bence
2021. márc. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%

Heti 2-3 kielégítő szerintem és ez nem arról szól, hogy nem vonzana már úgy a párom. A kapcsolat elején normálisnak tartom, hogy "mint a nyulak", de egyébként van az embernek munkája, hobbija, tennivalója, minőségi időt is kell együtt tölteni, meg pihenni sem árt.

Lehet, hogy kivételes emberrel találkoztam, de az exemmel elég sok évig voltunk együtt, majd elváltak útjaink. Azóta már mással van, de nem szakad le rólam. Olyanokat magyaráz, hogy örökre izgatni fogom a fantáziáját, stb. És az utolsó pillanatig úgy nézett rám, hogy felfalt a szemeivel. Volt, hogy napközben már felvezettük a témát, míg dolgozott és tiszta ideg volt, munkában is lerendezte magát, mert nem bírta ki estig, míg hazaér. Nem hazudok, tényleg megtörtént események. :D

2021. márc. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
És ki a f*** az az aistees bence, hogy ő mondja meg, mi jó meg mi nem?
2021. márc. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Na ez azert meredek :/ Mibe, h Istenes 1 ev mulva masik novel lesz? :(
2021. márc. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%

Én is épp 8 éve vagyok együtt a férjemmel, de nekünk meg sem fordult a fejünkben, hogy ennyi idő után ne tudnánk egymáshoz nyúlni és hogy nyomasztana a monogámia. Mi lesz velük később, mondjuk 20 év múlva?

Pedig mi gyk átlaghoz képest sokkal kevesebbet szexelünk (jó ha heti 1-2). Lenne igény többre is, de a munkánk, az ellentétes műszak, a kicsi és keveset alvó gyerek nagyszülői segítség nélkül sajnos nem enged több intimitást.

Én sem adok nekik többet 1-2 évnél.

(... és halkan megjegyzem, hogy nagyon rosszul esne ha a férjem úton-útfélen azt hangoztatná, hogy már nem kíván, nem akar hűséges maradni. Ez szerintem teljesen magánügy, mi köze lenne hozzá a médiának vagy ismeretlenek embereknek?)

2021. márc. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyre jobb lesz. Pont az a jó, hogy 8 év után már ismered a másikat, és tudod, hogy kell hozzányúlni. Nekem legalábbis ez jön be, nem az ismeretlenekkel dugás.
2021. márc. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Bírom hogy felteszel egy alapból sugalmazó eldöntendő kérdést, aztán még pluszban megadod, hogy amúgy leginkább olyan válaszoljon aki egyetért veled. Igazából akkor a legegyszerűbb a tükörrel beszélgetni, úgy tuti nem lesz ellenvélemény.

Mi 6 éve vagyunk együtt, mostanában pont reneszánszát éli a szexuális életünk, pár év langyosabb hangulat után (heti 1-2 szex) megint minden nap egymásra mászunk, és hihetetlenül jó minden egyes alkalom. Igaz, nem napi ötször.

Nem értem miért beszélnek emberek mindenki nevében, mikor csak a saját életüket ismerik. Én elhiszem, hogy 8 év után unja a banánt, én arra az idegesítő fejű csajra ránézek, és már unom. De attól még nem kell úgy tenni, mintha feltalálta volna a spanyolviaszt, és kinyilatkoztatni valamit az egész emberiség nevében.

2021. márc. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nők és férfiak lehet, hogy másként élik meg ezeket a dolgokat. Én nőként ugyanúgy kívántam / kívánom a párom évek elteltével is. Azt hozzá kell tenni, hogy amiket a cikkben még kiragadtak, ott kifejezetten a szerelem érzést taglalták. Tény, hogy ilyen pillangós érzés már nincs mindig. Átalakul a kapcsolat, de időről időre fellobban az a láng is. A vágy pedig megvan. Sűrűbb időszakokban heti 1-2-vel beérjük, de amúgy naponta-kétnaponta részemről megvan rá az igény. De ezek mi vagyunk. Lehet, hogy 10+ év múlva már nekem is uncsi lesz. De 8 évet még ehhez keveslek. Főleg úgy, hogy mindketten fiatalok, jól néznek ki... szerintem az ő kapcsolatuknak már lőttek
2021. márc. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!