Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudna ez két féle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudna ez két féle személyiségű ember összecsiszolódni?

Figyelt kérdés

A nő sok szeretetre, ölelésre, kedvességre stb vágyik de a pasi meg ezt egyáltalán nem igényli sőt nem igazán szereti ezeket.

Vagyis úgy értem hogy a pasi nem igényli annyira az ölelést a puszit meg az ilyen dolgokat a csaj viszont nagyon vágyik ezekre a pasi viszont inkább úgy mutatja ki a szeretetét hogy segít például a cipekedésben bevásárlásban meg az ilyenekben Ez a kétféle ember hogyan tudna össze csiszolódni?



2022. jan. 25. 01:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Miért nem keresnek egymáshoz illő párt?
2022. jan. 25. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a tapasztalatom, hogy sehogy.

Mi is ilyenek voltunk exemmel sajnos már az elejétől kezdve. Jellemzően csak én kezdeményeztem mindig ölelést, puszit, csókot, sőt, még szexet is. Nem igazán figyelt rám soha, nem éreztem nőnek magam mellette. Nekem egyszerűen ez így nem volt jó, nem éreztem azt, hogy szeretve vagyok, és az önbizalmam is kezdett leesni a béka segge alá.

Bár ez a tapasztalat nem azt jelenti, hogy mások biztos nem tudnak összecsiszolódni. De sajnos a legtöbb esetben, ha egy férfi ilyen, akkor nem igazán szokott megváltozni, mert vagy ez a szeretetnyelve, vagy pedig lehet nem is szeret.

2022. jan. 25. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ideig oraig mehet a dolog, de előbb utóbb kibukik a különbség.
2022. jan. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%

Ez a segitség csak a "kötelező"...

A pasi nem szereti a nőt.

2022. jan. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más a szeretet nyelve. A férfiak általában nem a bujos típusok, ok máshogy szoktak kimutatni az érzelmeiket.

Én bujosabb típus vagyok, mint a párom, de engem ez nem zavar, mert számomra amúgy is inkább nőies viselkedés, persze ő is szokott azért olelgetni meg puszilgatni, de nem annyit, mint én. Én elfogadtam és egyáltalán nincs hiányérzetem. Ha esetleg egy adott nap mégis többször igénylem, akkor szólok neki és ennyi, nem érzi erőltetettnek.

Úgyhogy ha nem olyan nagy a kontraszt és nem két véglet vagytok, akkor azért alakítható.

2022. jan. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2# hasonlo nálam is.


Exem volt ilyen de kb érintésfóbiásnak is tűnt. Mindig en adtam puszit ölelést, ő meg hátrafordulva aluft el meg ilyenek.


Kerestem en is mi lehet neki a szeretetnyelve eleinte ugy volt hogy a penz azaz vásárolgat nekem, de inkább volt smucig irígy lehúzós, mint adakozo.(bezzeg szakitás után meg hirtelen telenyomott ajándékkal hogy menjek vissza rengeteget koltott rám. Havi 1 millát keres de smucig a saját anyját is lehúzza..)


Szoval a pénz kiesett a szeretetnyelvbol.


Kerestem tovább. Se bókok, se ígéretek, se szerető szavak, segítség hébe hóba amit minden más férfi is megtenne



Mellett már érzelmi bántalmazásnak kezdtem megélni a hidegségèt. Az mellett amit 2.írt(önbizalom csökken, nem érzem magam szeretve stb)

Szakítottam. Foggal körömmel kapart utánam.



De jött olyan az életembe(régi futó kapcsolatom volt es ujra találkoztunk)aki első nap agyoncsókolt,elmondta husszor is hogy szeret, többet ölelget mint en őt(es szorosan egész testtel) es még meg is sértődik ha en nem, azaz a hosszu hosszu érzelmi bántalmazásos kapcsolatom után, ez vmi leírhatatlan euforia.


Amig benne voltam nem is láttam tisztán azt hogy nem arrol van itt szo hogy neki más a szeretetnyelve, hanem érzéketlen beteg valszeg autista beütéssel az exem, es utolag jottem rá hogy en érzelmi bántalmazo kapcsolatban voltam valojában.

2022. jan. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem max úgy hogy a pasi bujosabb lesz, vagy legalábbis erre törekszik. Mert attól a lánynak nem fognak elmúlni az igényei. Én kiléptem egy ilyen rideg kapcsolatból ahol ugyanígy mutatta ki valaki a szeretet ahogy írtad, 'zacskocipeles'... :D visszagondolva hihetetlen hogy milyen rideg volt a mostani kapcsolatomhoz képest. Nem kell eldobálni az embereket, meg lehet beszélni az elején, hogy figyelj, Feri, nekem egy párkapcsolatban szükségem van arra, hogy erezzem a fizikai kontakton keresztül a törődést, szeretném ha erre odafigyelnel. Ha nem megy, akkor meg nem kell erőltetni.
2022. jan. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pasi vagy férfi?
2022. jan. 26. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!