Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne legyek féltékeny?

Figyelt kérdés

Igazából úgy másra nem vagyok az,mert az exével is tartja a kapcsolatot meg barátok,de túl jó csajnak gondolom a barátnőmet hozzám. Ezért mindig az jár a fejemben hogy mással szexel,meg mást vusz haza ha nem vagyok ott ilyenek. Pedig tudom hogy szeret,meg sose tenne ilyet,meg, mindig megbeszélünk mindent.


Átlagosnál picit izmosabbnak mondom magam,nagyon jó vele az együttlét is és nagyon szeretjük egymást,de még is ilyeneken kattog az agyam mikor nem vagyunk együtt..


Mások azt mondják,nincs önbizalmam.. Pedig szerintem van.

Menjek pszihológushoz ezzel? hogy később ne tegyek kárt a kapcsolatunkban ilyen butaságok miatt?



#pszichológus #féltékenység #önbitalom hiány
2022. jan. 25. 06:36
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
100%

Menjél egésznyugodtan.


Nem ennél a csajnàl lesz vele a legnagyobb gondod, hidd el.

Hanem olyan 5-6-iknàl, 30+osan.

2022. jan. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Jól látod a dolgokat..
2022. jan. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Onbizalom nulla.
2022. jan. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Ha ő nagyon jó csaj, akkor gondolom sokszor megkapta már, hogy jól néz ki, tehát tisztában van vele és így van veled. Tehát nem úgy áll hozzá, hogy "tök mindegy ki az, csak legyen valakim". Párkapcsolatra esélyt meg annak adunk, akinek nagyon jó a személyisége. Ha minden jó vele és szeret, akkor ezzel nincsen gond.


Gondolj bele, te lefeküdnél valakivel csak azért, mert jobban néz ki, mint a párod? Nem? Ő sem. A megcsalások akkor szoktak lenni, ha nem érzi jó magát a kapcsolatban. Ha minden jó, akkor jöhet bármilyen jó pasi és nyomulhat ezerrel, a barátnőd el fogja utasítani.


Ha magadnak nem tetszel, valamennyire tudsz tenni ellene, hozd ki magadból a maximumot. Izmos vagy, azt mondtad, lehet a testeden nincs is mit fejleszteni, ezt te tudod. Hajad, arcod, ruháid? Bármi.


Ha jön is valami srác, akivel jóban lesz, gondolj bele, hogy téged szeret, te is jól el tudsz beszélgetni lányokkal, ő neki is csak ennyiről szól az egész. Boldog nő sosem csal meg.

2022. jan. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Én sem nézném jó szemmel hogy tartja a kapcsolatot az exével. Én ettől megőrülnék. Mondanám neki, hogy offolja az exét.
2022. jan. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5. Nem az miatt vagyok féltékeny. Alig látja igazából,kb havonta 1x.


Lényeg az lenne,higy túl jó nőnek gondolom hozzám. És ez miatt..

2022. jan. 25. 11:26
 7/7 anonim ***** válasza:
64%

Szerinted ő mégis miért van veled? Nem gondolod, hogy azért, mert neki jó veled lenni? :)

Az, hogy ő veled van, azt jelenti, hogy te elég jó pasi vagy, nem? Őt sértegeted, ha azt állítod róla, hogy sz.r pasival van együtt :)

Szóval: igen, egy kis önbizalomhiány, egy kis sérült ősbizalom, egy kis kapcsolódási zűr, de ezeken túl lehet jutni. Próbáld élvezni a jó kapcsolatot és a boldogságodat, fogadd el, hogy szerencsés vagy, és ne rombold ezt a helyzetet önmarcangolással.

2022. jan. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!