Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt? Találkozta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Találkoztatok már ilyennel?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 éve vagyunk együtt, és az első 1-2 hónapunk után elkezdett nagyon meghízni. Nincs betegség mögötte, egyszerűen csak rengeteget eszik. Vettem nemrég egy mérleget, és mondtam neki, hogy álljunk rá mindketten. Nem tudom mennyi lehetett, amikor megismertem, de azzal poénkodott, hogy amióta velem van, az én súlyommal több. Én 51 kiló vagyok, és kb stimmel is, hogy ennyit hízott, ami rengeteg. Alig bírja már a szexet, a mozgást. Próbáltam finoman célozgatni, sértegetni is, de semmi. Hiába eszi tele magát, szuszog, még mondja is, hogy nem bír többet enni, de azért még megpróbál egy kicsit, és mindig túleszi magát. Nem akarok szakítani vele, de komolyan mondom, hogy hónapról hónapra egy nagyobb. Miért csinálja ezt? Meddig akarja még folytatni? Nem rémült meg akkor, amikor szembesült a súlyától?

Nem tudom mit kéne csinálnom ilyen helyzetben. Próbálkoztam mindennel, de nem lehetek ott minden étkezésénél..


2022. jan. 25. 11:31
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is volt kövér barátom. Engem először nem zavart, a rózsaszín köd miatt, de aztán rájöttem, hogy sok koze van a személyiségnek a testalkathoz. Nagyon lusta volt, és most így belegondolva lehet kerek perec meg kellett volna mondani, hogy figyelj, engem rohadtul zabar, hogy nem vagy igényes magadra semmilyen téren, és hogy kockára teszed a jovodet az egészséged, meg nem is túl esztétikus, szóval szedje össze magát, vagy ez igy nem fog működni. Főleg hogy te csinos vagy. Mondják hogy a belső számít, de igazság szerint tényleg sokat elmond egy emberről a kinézete. Az vagy amit megeszel 🤷‍♀️
2022. jan. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi változott az életében azóta, hogy vele vagy?

Azon kívül, hogy finomakat főzöl neki. :-)

Szerintem valahogy ebben az irányban kell keresni a megoldást.


Egyébként én is ismertem ilyen párt. A férfi 72 kg kezdeti tömegét másfélszeresére növelte, így 100 kg fölé ment. Aztán megromlott a házasság. Hogy ennek a kettőnek volt-e köze egymáshoz, azt nem tudom.

2022. jan. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

“Vettem nemrég egy mérleget, és mondtam neki, hogy álljunk rá mindketten.”


Ilyenek után én is a bánatevésbe, vagy az alkoholba menekülnék.

2022. jan. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
Munkanelkuli lett esetleg?
2022. jan. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A miértet csak ő tudja, vele kell megbeszélned. Depresszió, fétis, elkényelmesedés... Stb. Ha nem mondja el, nem lehet vele megbeszélni, nem akar változtatni, akkor nem nagyon van mit tenni, mint elhagyni. Én legalábbis nem tudnék ilyen emberrel lenni, bármennyire szerettem az elején, mert nem 10-15 kg ingadozásról van szó, hanem a leírásod alapján 50 kg-ról.

Mindenesetre sértegetni ne sértegesd, semmi értelme nincs, és elég primitív viselkedés. Mondd el őszintén tárgyilagosan hogy mi a helyzet, hogy segíteni szeretnél, de ha erre nem nyitott, akkor jobb, ha most szakítotok, és kihagyjátok a hosszas marakodás, és kiábrándulási szakaszt.

2022. jan. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én valami lelki betegségre gondolok, nem érte valami trauma mióta veled van? Pl meghalt egy szerette, elvesztette a munkahelyét, valaki közelije súlyos beteg, ilyenek.

Ez az evéskényszer legtöbbször pszichés, sokszor ebbe menekülnek valami elől.

Meg milyen a kapcsolatotok? Ott nem lehet valami gond, ami miatt ezt csinálja?

A sértegetés helyett próbáld meg kideríteni mi az oka ennek. Lehet nem fogja elmondani.

Még azt is megpróbálhatod hogy együtt edzetek, vagy csinálj diétás ételeket.

2022. jan. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem történt vele semmi trauma, sőt. Minden nagyon jól alakul, a kapcsolatunk is szuper
2022. jan. 25. 14:48
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Jòl érzi magàt. Elkényelmesedett.Nem kell ezt túlgondolni.
2022. jan. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak találgatok, de esetleg elképzelhető, hogy régebben is túlsúlyos volt, és csak abban az időben volt normál súlyú, amikor megismerkedtetek? (Azaz nem meghízott, hanem visszahízott?)
2022. jan. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Oké, hogy elkényelmesednek kapcsolatban, de azért 50+ kg brutál sok, meg ilyen iramban... Mennyi idős és milyen magas a súlyához? Felnőtt emberként nem gondolkodik el, hogy ez így nem oké? Mert normális ember elkezdené kivizsgáltatni magát.
2022. jan. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!