Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 34 éves nő és 31 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

34 éves nő és 31 éves férfi kapcsolata. Több fennálló probléma,mi lenne a megoldás?Túl kevés szex

Figyelt kérdés
Mi a túl kevés túl sok objektíven nézve? Sajnos nekem olyan munkám van jelenleg ami eléggé kimerít, így nem igazán van kedvem sokszor mert elfáradok.Hiába van meg a vágy. Új munkára nincs kilátás egyenlőre, nemtudom mit tegyek, elveszíteni sem szeretném a páromat,rettegek,hogy máshoz megy majd vagy megcsal.

2022. jan. 26. 10:18
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Pedig ez az az eset mikor a munka a párkapcsolat rovására megy, áthidalható azzal ha megpróbálod növelni az energiaszintedet, de ennek az lesz a vége ha örökösen fáradt vagy hogy nem tudod élvezni az életet. Megéri?
2022. jan. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Pàrom felajànlotta,hogy ha nem bírom ezt a munkàt haggyam ott. De nem akarok naplopò eltartott lenni nehéz itt jò munkàt talàlni nekem meg nincs protekciòm.
2022. jan. 27. 16:10
 23/23 anonim ***** válasza:
61%

Drága aranyos kicsi leányka.!!


Amit az előbb írtál, abban teljesen igazad van, hisz nem akarsz naplopó lenni. Értem.

Annak, amiben most vagy, annak meg van értelme?

Se nappalod, se éjszakád, se normális nemi élet. Semmi.

Arról már nem is beszélek, hogy ahogy te is írod, akár rá is mehet a kapcsolatod.


Gondolkodjatok, beszélgessetek erről a pároddal, és azt tegyétek ami a legjobb.

Szerintem mindenképp a kapcsolatotok megmentésére törekedjetek.

2022. jan. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!