Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mièrt smucigok velem a párjaim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt smucigok velem a párjaim?

Figyelt kérdés

Nem egyszer esik meg pl hogy járok vkivel egymás mellett karrierr épitunk, csak ő mint férfi minimum keres dupla tripla annyit mint én diplomával.


Es állandoan maguknak vesznek 50 rzres cipőket, vagy 100 ezres cuccot akár játékhoz stb, de tőlem meg olyan szinten sajnálják ha meg is hívnak kajálni elvárják hogy visszahívjam azaz en is meghívjam meg stb.

A kapcsolataimban tök hulyen néz ki pl hogy én ezeréves cuccokban jarok ők meg vadiuj jó ruhákban.


Ez ugy hagyján is lenne tingli tangli kapcsolatokban, de komoly kapcsolatokrol írok, eljegyzés is volt egyik exemmel és több éves szerelem.


Egy két srácnál még benyeltem hogy smucig irigy a saját párjára.


De ez folyamatos.

Legutolso exem havi 1 millát keres es velem fizetetti ki a kfc-s teát is, a mostani barátom netto fél milla korul van, anyunál él, kocsihitelen kivul nincs más nagyobb kiadása,(nálam van minden nap,nem fizet), es elkezdett sírni, hogy sokba kerul velem neki a hétvége. Ami kb 2 helyre belépő es pár ital csak.

Másra semmire nem hív meg hétkozben, és nem kapok se ruhákat se semmit.



Más kapcsolatokban meg szinte eltartják a nőt, fizetik a szoliját, sminktetkóját, fodrászt is neki, sokkal szebbek azok a bnőim így mint én, nekem nem invesztálnak a külsőmbe se hogy szebb bnőjük lehessen.



Mivel válthatom én azt ki hogy velem mindenki önző smucig es elvileg pedig szeret?

En ha szeretek vkit es tele vagyok, a saját páromtol nem sajnálnék semmit.



Most aki aranyásózni kezdene az görgethet tovább



#smucigság kapcsolatban
2022. jan. 27. 09:47
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
63%
Isten óvjon egy ilyen nőtől.
2022. jan. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:

1#Ugy látszik en pont egy olcsó nő vagxok..szoval.isten ovjon tégrd az olcsó nőktől akire semmit nem kell kolteni..


Csak ugye ez nekem valahol sértés meg tiszta olyan mintha kihasználnának csak vagy nem szeretnének.

"Sajnálják a kaját is a számbol".


Valaki érti ezt?

2022. jan. 27. 09:59
 3/49 anonim ***** válasza:
59%
Invesztálj te saját magadba. Rád én se költenék a minimumnál többet, a leírásod alapján nem az eszedért szeretnek.
2022. jan. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
62%
Lehet erzik rajtad, hogy elvarnad, vagy nem nyujtasz semmi olyat, amiert ezek a "juttattasok" jogosak lennenek.
2022. jan. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
0%
Mert feministák.
2022. jan. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:

3#invesztalok magamba amennxit tudok elhiheted.


Mi az h ram?

A sajat parodtol sajnalnad te is ugy, hogy felmillat vagx 1 millat keresel? En ezt szeretnem megerteni!!!


4. Nem éreznek elvárást se.lekezelnek egy olcsónak alapbol. Akire ne kelljen kolteni.


Szeretném tudni az okát. Vagy kamuszerelem ez, amivel szívatnak?

Bnoim rajtam tohognek folyton. Hogy a barátom tele van en meg egy csokit nem kapok tole, bezzeg őket meg kvázi kitartják. Es arra celozgatnak hogy szórakozik velem csak a barátom. Kulönben adna rám.

2022. jan. 27. 10:10
 7/49 A kérdező kommentje:
*röhögnek, kimosolyognak
2022. jan. 27. 10:11
 8/49 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező férfi.
2022. jan. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is.
2022. jan. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:

Nő vagyok.


Ismételten kérdezem egyszeruen:

Mi lehet az oka, ha egy tehetős férfi a saját párjával szemben smucig önző irígy?

Ha meg nem szeretnek, minek hülyítenek évekig?

2022. jan. 27. 10:15
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!