Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mièrt smucigok velem a párjaim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt smucigok velem a párjaim?

Figyelt kérdés

Nem egyszer esik meg pl hogy járok vkivel egymás mellett karrierr épitunk, csak ő mint férfi minimum keres dupla tripla annyit mint én diplomával.


Es állandoan maguknak vesznek 50 rzres cipőket, vagy 100 ezres cuccot akár játékhoz stb, de tőlem meg olyan szinten sajnálják ha meg is hívnak kajálni elvárják hogy visszahívjam azaz en is meghívjam meg stb.

A kapcsolataimban tök hulyen néz ki pl hogy én ezeréves cuccokban jarok ők meg vadiuj jó ruhákban.


Ez ugy hagyján is lenne tingli tangli kapcsolatokban, de komoly kapcsolatokrol írok, eljegyzés is volt egyik exemmel és több éves szerelem.


Egy két srácnál még benyeltem hogy smucig irigy a saját párjára.


De ez folyamatos.

Legutolso exem havi 1 millát keres es velem fizetetti ki a kfc-s teát is, a mostani barátom netto fél milla korul van, anyunál él, kocsihitelen kivul nincs más nagyobb kiadása,(nálam van minden nap,nem fizet), es elkezdett sírni, hogy sokba kerul velem neki a hétvége. Ami kb 2 helyre belépő es pár ital csak.

Másra semmire nem hív meg hétkozben, és nem kapok se ruhákat se semmit.



Más kapcsolatokban meg szinte eltartják a nőt, fizetik a szoliját, sminktetkóját, fodrászt is neki, sokkal szebbek azok a bnőim így mint én, nekem nem invesztálnak a külsőmbe se hogy szebb bnőjük lehessen.



Mivel válthatom én azt ki hogy velem mindenki önző smucig es elvileg pedig szeret?

En ha szeretek vkit es tele vagyok, a saját páromtol nem sajnálnék semmit.



Most aki aranyásózni kezdene az görgethet tovább



#smucigság kapcsolatban
2022. jan. 27. 09:47
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
100%

Hagy ott őket, miért foglalkozol velük?

Azt nem tudom miért ilyenek, de úgyse változnak, keresni kell mást.

2022. jan. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
100%

Nö vagyok, önallo keresettel, munkahelyel, alberlettel, sajat autom van.

SOHA nem vartam el senkitöl, hogy fizesse nekem a fodraszt, esetleg a ruhaimat. Pedig nalam is volt mar eljegyzes, 6 ev utan - aztan megis ugy alakult külön folytatjuk. Egyszer ö fizetett az etteremben, egyszer en.

Azert mert Nö vagyok, ez nem azt jelenti,hogy a ferfi fizessen mindent.

Persze kaptam töle viragot, csokit - alkalom nelkül is. Születesnap/karacsonyra ajandekokat, ekszert - de ez oda vissza volt. En is rengetegszer megleptem, epp mire volt szüksege.

2022. jan. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
Én nem mondanám, hogy úgy kezelnek a kapcsolataimban, ahogy téged, mert ez erős túlzás. De én is mindig csodálkoztam, mit tudnak azok a nők és hogy érik el, hogy fizessék a szemöldöktetoválásukat, a cipőjüket meg a körmösüket. Az a baj, hogy én ehhez túl önálló vagyok és van pénzem - nehezen képzelem el hogy szempillarebegtetve előadjam este, hogy jaaaaj nyusziiiii holnap körmös és tudod mennyire akarok neked tetszeni és jaaaaj tudnál segíteni mert elfogyott a fizum? Kb így tudom elképzelni, hogy kell férfiakat ilyesmire rávezetni. De nekem sem megy.
2022. jan. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
21%
Az a helyzet, hogy neki azért van, mert rád nem költ. De valóban nem kellenél. Nekem biztos nem.
2022. jan. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 A kérdező kommentje:

De itt nem arrol van suo hogy elvárnám.


Hanem hogy sajnálják a saját párjuktol!

2022. jan. 27. 10:28
 16/49 A kérdező kommentje:

13 bnoim nem kéregetnek a párjuktol.alapbol kapnak kocsit penzt mindent

Nem kerincsélnek

2022. jan. 27. 10:29
 17/49 A kérdező kommentje:

14 a saját párodtol sajnálnáfd te is?


Kérem az okokat errol szol a kérdés!


Szeretsz vki vele jársz stb stb

De minden cent után sirsz ha uristen rá megy el.


Okai?

2022. jan. 27. 10:30
 18/49 anonim ***** válasza:
35%

Már az első mondatodból kiderült, hogy szűk látokörü, buta egyén vagy. 2-3x-os fizetés, amiért férfi mi? Ha 20 évvel ezelőtt mondasz ilyet, még elfogadom, de az előző 10 évben ez a különbség megszűt. Sőt, komoly büntetés jár annak a cégnek, ami nem alapján szabja meg a fizetést. Ha ugyanannyi ideje, ugyanazon a pozición vagy, mint egy férfi, ugyanannyit is keresel. Az már a nők döntése, hogy nem informatikusnak tanulnak, hanem inkább pedagógusnak, aztán elmennek 2 évre szülni.


Egy kapcsolat két egyenlő személy közössége, ha te elvárod, hogy a másik többet költsön rád, ez már nem teljesül, tehát aránytalan lesz a felállás.

Te elvárod, hogy, ő fizessen, mert ő a férfi. Cserében ő meg elvárhatja szexelj vele, amikor akar, ugye? Ja, hogy nem... de akkor mi ez a kettős mérce?

2022. jan. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 A kérdező kommentje:
Nekem sértő ez az egész, hogy engem "húznak" le jóformán olyanok, akik tele vannak.
2022. jan. 27. 10:32
 20/49 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy anyagilag a te szinteden lévő palit.
2022. jan. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!